Вконтакте оновлює рекламні системи

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1125

Напередодні найбільшою російською соціальною мережею Вконтакте зроблено заяву про запуск нового уніфікованого типу рекламної мережі для тих, хто розробляє різні додатки, головною особливістю якої виступило обмеження використання в сервісі додатків блоків рекламного типу будь-якої рекламної мережі, крім власної.

Як заявляє представник компанії, ті оголошення, які розміщуються всередині самої мережі, давно потребують серйозного модераційна підході і відновленні, але це стане можливим лише при створенні уніфікованих рекламних мереж, які зможуть забезпечити відбір лише якісної реклами. Тепер для того, щоб підключитися і працювати з РСВК далі, будуть використовуватися центри обслуговування партнерських мереж Social Tank. При цьому реклама від партнерів, за словами аналітиків, допоможе здійснити більш продуктивне просування сайту в тих країнах, де російська соціальна мережа поступається за кількістю користувачів того ж Facebook.

Оновлена ​​мережу рекламної інформації, очевидно, вже приносить чималий дохід першим розробникам, які вирішили підключитися до неї, який за величиною приблизно дорівнює, а то й перевершує дохід від використання рекламних систем іншого характеру. При цьому необхідно враховувати також те, що весна, як заплановано, буде представляти собою лише період «розігріву» ринку реклами. Як передбачається, до кінця поточного року показники доходів з одного оголошення з реклами поступово повинні підвищитися до показника від 50 до 100 відсотків.

Можна спостерігати також планомірне зростання числа зацікавлених в роботі нових рекламних систем рекламодавців.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора