Попередні підсумки 2016 року

Написано в Інше
  • Переглядів: 5307

Я давно не писав, а коли дійшло до справи – інших ідей, крім написання підсумку року вже 4 грудня, в мене не виявилося. Тож я постараюсь підсумувати головні події цього року, навряд чи в грудні ще станеться щось визначне.

Отже, 2016 рік був для мене роком прогресу. На початку року я ще працював на дядю (точніше на дядю і тьотю), проте вже в лютому вирішено було звільнитися. Це чудово вплинуло на мій моральний стан і фінансові показники.

В червні ж цього року я успішно закінчив 4 курс юридичного інституту і не захотів поступати на 5 курс. Поки це рішення себе виправдовує – після червня з мене також спав великий тягар і я відчув себе трішки вільніше.

Я навіть намалював таблицю в іксель, в якій чітко видно, як перша подія (звільнення) та друга (закінчення інституту) вплинули на мої показники ефективності. Такого результату я не очікував, було перевершено всі мої сподівання. Тож до планів на 2017 рік я підійду ще амбіційніше, застрягати на якомусь рівні не варто – треба рухатися вперед. В 2016 також я зумів делегувати частину своєї роботи, проте хочеться делегувати значно більше.

Ще літом цього року ми з нареченою почали ходити в спортзал. Після суттєвої перерви (десь 2 роки) я знов почав набирати форму. Інколи пропускаю заняття, але загалом прогрес бачу, задоволений.

Звичайно, на початку року я заручився, тож від 2017 року можна чекати трохи більших офіційностей. Звичайно ж, без всіляких ідіотських "вісілє-вісілє"yell.

Ще я купив собі новий телефон (хоч тепер вже хочу ще новіший cool) та дзеркальну фотокамеру Nikon D5500. Про неї я навіть в блозі не писав, хоч купив її ще в серпні місяці. Вже наклацав надцять тисяч кадрів, навчився знімати на повністю ручних налаштуваннях і планую вдосконалюватися в майбутньому. І ні, я не фотограф. Парадокс, правда? Бо люди з дзеркалками зазвичай автоматично думають, що вони фотографи.

З покупок техніки ще можу згадати безпровідні навушники LG Tone Infinim HBS-900 (про які теж ще не писав), якими я дуже задоволений і використовую переважно на заняттях в спортзалі.

Також цього року отримав хороший досвід водіння, це також хороший плюс до навичок.

А в жовтні ми з’їздили на кілька днів в м. Хуст Закарпатської області, про що я теж не писав. А треба би.

Одним словом, досить непоганий рік для мене. Правда вільного часу не так багато, але може це і на краще.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора