Нова GTA, форсажик і махіна

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 1689

Цілком прогнозовано виявилося, що епопея з СБУ і серверами затягнеться. Тож від 7 квітня жодних зрушень нема. Ну а в мене зате тепер набагато більше вільного часу – така собі творча відпустка.

 

Першим ділом файнота під назвою GTA 5 таки вийшла на ПК (нарешті) і я собі завантажив 60-ти гігову іграшку. Зразу визнаю, що то не зовсім ліцензія, бо платити тисячу за гру та ще й в такі часи то для мене якось занадто.

Гра не розчарувала – чудова графіка і можливості, безліч простору для вивчення. На моєму ноуті пішла на середньо-високих налаштуваннях на ура. Тому я й досі не натішусь, що встиг урвати такий хороший ноут ще до настання цієї трагедії з доларом.

Також квітень місяць радує й фільмами. Форсаж 7 порадував добротним екшн-ом. Багато, звичайно, фантастики, але вона комедійна, тому й не варто таке сприймати серйозно. Ну і останній фільм Пола Уокера, як-не-як. До речі, графічну версію Пола від справжньої я міг відрізнити. Хоч специ і старалися, але люди, які грали ігри з хорошою графікою, можуть відрізнити людину від персонажа. Всі інші різниці не помітили.

Екс Махіна (чи машіна) виявився доволі цікавим філософським фільмом про майбутнє штучного інтелекту. Тема затерта, але саме тут все показано досить цікаво. Взагалі люблю фільми, де діалоги можуть привернути більше уваги, ніж рухома картинка. Гра акторів на висоті, кінцівка, звичайно спірна, проте мені сподобалася.

Якесь таке развлєкалово було останнім часом. От.

Коментарі   
Пан П
# Пан П 21.04.2015, 09:35
Помітив, що після виходу того ГТА на моєму науковому та історичного сайті відвідуваність просіла, позиції ніби на місці, але по пошуковим запитам в топі ПС менше народу переходить, певно тепер всі учні та студенти замість того, щоб читати наукові пізнавальні історичні статті грають в ГТА :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 21.04.2015, 15:55
Під час сесії і контрольних твої сайти надолужать по трафіку :D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора