Невелика пауза

Написано в Інше
  • Переглядів: 2049

Не писав нічого 17 днів. Ніби й міг виділити трохи часу для написання, але за цей період був затяжний приступ ліні. Навалилось багато справ, емоцій і нервів.

 

Спочатку розкажу про стан сайтів, які постраждали у квітні від дій СБУ. Трафік поволі повертається на попередній рівень. Індексація в гуглі – без проблем, гугл швидко відстежує всі зміни, це всім відомо. З яндексом картина гірша. Сайти, які я не відновлював з вебархіву випали з індексу або повністю, або у великій частині. Проте в останню видачу сторінки вже почали повертатися.

Сайти, які були переклепані з вебархіву скачуть в індексі туди-сюди. Думаю треба ще 2-3 видачі для стабілізації.

Відвідав чи не вперше в житті окуліста. Ніколи не жалівся на зір, а просто пройшов комп’ютерну діагностику за компанію. Виявилося не все так гладко, маю дефект зору під назвою астигматизм. Щоб не вдаватись у деталі – це просто не ідеально кругла форма ока, що трошки впливає на фокусування. Штука ця вроджена і є взагалі у багатьох людей.

На вихідних мені закапали в очі якусь фіговіну і подивилися очне дно. Око і зоровий нерв у мене повністю здорові, це вже радує. Від тої закапаної шняги я цілий день ходив як у тумані і з дуже розширеними зіницями. На наступний день по відчуттях зір повністю повернувся.

Буду йти ще у середу і брати окуляри для роботи за комп’ютером. Враховуючи, що досить багато часу проводжу за екраном, я ще й здивований, що зір у мене хороший. Але, думати про майбутнє треба вже зараз і захист для очей взяти.

Після переведення на заочне треба буде ще й знову зайнятися фізичною активністю і залатати пару зубів. По здоров’ю наче все.

Всі ці ідіотські вихідні вибили з колії. Людям лишень би пити і веселитися. А потім виходить так, що у травні ми маємо в університеті пройти 2-місячний розклад. А потім зразу сесія. Це називається «зекономили на опаленні» взимку, ідіоти.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора