Дім-робота-дім

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 2324

Всім відома така схема життя. Всі думають, що так треба робити до скону і чекати мирно на пенсію. Хоча більшість людей негативно відноситься до такого способу життя, більшість так і живуть.

 

Робота в офісі. З одного боку попахує рутиною і буденністю, проте не все так погано. Основний плюс такої роботи – офіс дисциплінує. Тобто ти не можеш сидіти без діла тривалий час, або бити байдики. Нехай навіть мінімальна продуктивність, але продуктивність.

Мабуть також додає в продуктивності варіант, коли начальник постійно на місці і монітор комусь із колег видно. Проте в моєму випадку це більше дратує, тому тут все більше залежить від людини.

Безсумнівний плюс – прокидатися зранку. Мій організм дико протестує, коли я це пишу, але це правда. Спати собі до обіду і потім вставати з відчуттям, ніби тебе переїхав трамвай не найкращий спосіб розпочати день.

А якщо встаєш в 6 ранку, важко буквально кілька перших хвилин, а потім – бадьора, чи більш-менш бадьора прогулянка до місця роботи. Сонливість впродовж дня не нападає, а вночі спиш як слон. І це при тому, що каву я не п’ю взагалі.

Бувають складніші дні, бувають кращі, але жити можна. Правда є тип людей, які можуть себе дисциплінувати до роботи і вдома, але це реально досить складно.

Бо дома безліч відволікаючих факторів і взагалі важче сконцентруватися. Але як тільки робота вам остогидне – звільняйтесь. Звільняйтесь в будь-якій незрозумілій ситуації.

Коментарі   
MrVigner
# MrVigner 11.08.2015, 19:31
Ще не доводилось працювати в офісі, та й взагалі на роботі. Хоча ні, ще як студентом був то кілька днів підряд листівки роздавав :-D Не знаю як інших, але мене робота «на дядю» не приваблює.
"Але як тільки робота вам остогидне – звільняйтесь. Звільняйтесь в будь-якій незрозумілій ситуації." - мої знайому часто жаліються то на "підступну начальницю, яка хоче виперти тебе щоб свою знайому влаштувати", то на "тупорилого начальника, який ніфіга не розбирається і при цьому «корчить» з себе когось" і т.д. Але звільнятися ніхто не спішить, "бо жити не матимуть за що" :-D
Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 12.08.2015, 20:13
Чим тоді займаєшся, якщо не секрет?
Застрягти на роботі дуже легко, коли взагалі нема більше ніяких варіантів. Але коли варіанти є - люди звільняються без жалкувань.
Скарга

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора