Про матеріЯльне

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1638

«Люди рабы своих вещей.  То, что ты имеешь, в конце-концов имеет тебя и становится твоим хозяином.»

Цитата із класичного вже «бійцівського клубу». Люди придумують речі, які б хотіли такі ж люди і працюють все життя, щоб їх отримати. Але не все так однозначно.

 

Я за багатство, але проти прив’язки до речей. Люди зациклюються. Хтось на самих грошах, хтось на речах. Звичайно, їздити на бентлі краще, ніж ходити пішки, проте робити бентлі сенсом свого життя гірше, ніж ходити пішки.

«Вася кожного ранку їздить на роботу, щоб мати гроші на проїзд на роботу завтра.»

Відмазка бідних невдах «щастя не в грошах» вже давно не працює. Бо насправді ця фраза повинна мати трохи інакше формулювання «сенс не в грошах». Це лише папірці, які можна виміняти на речі та послуги. А у великих об’ємах і на острови.

А ці речі не дають нам спокою. Покоління споживачів… Ми бачимо рекламу нового телефона чи планшета і пускаємо слину, хоча маємо прикинути чи 1) маємо можливість це купити; 2) чи воно нам зараз потрібне. І якщо хоч один пункт звучить як «ні» - треба відмовлятися і не брехати самому собі. Бо люди вміють себе обманювати і переконувати.

Речі – то лише шматки матерії зібрані певним чином. І не треба надавати їм більш вагоме значення – це просто один із засобів зробити своє життя капельку зручнішим, не більше.

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора