Криза у всій красі

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1698

Українці вже привикли, що в державі вічний бардак. Так довго виборювали незалежність і так довго не можемо її фактично здобути.

 

Позитив є – після кризи завжди йде розквіт. Але після розквіту – знову криза. Провідні економісти отримали безліч нагород за свої теорії про циклічність в економіці. Є великі цикли, є маленькі, але це завжди цикли.

Біда для нас з вами в тому, що теперішня ситуація не є циклічною. Криза, яка виникла через збіг обставин, більше подібна на позапланову подію. Тобто була криза 90-их, фактично теж через збіг обставин, але іншого характеру.

Остання циклічна криза була у 2008 році, вона співпала із загальною світовою кризою. Наступна мала відбутись не раніше 2018 року, але як всім відомо, все покотилося до сраки.

От раніше як було – ідеш собі в магазин, набираєш два пакети продуктів і вкладаєшся в 150 гривень. А тепер за ті самі 150 гривень отримуєш маленький кульочок тих продуктів. Інфляція саме в нашій країні здається вічною, проте згідно офіційних даних кілька років, коли був відносний розквіт, закінчилися навіть дефляцією.

А чи був вже пік теперішньої кризи? Чесно кажучи, не знаю. Зараз є два береги, до яких може доплисти Україна. Перший – це дефолт і починати все з початку. Другий – це знову кредити МВФ та інших «стурбованих» організацій. На малюночках другий варіант кращий, проте на практиці кращим варіантом був би дефолт. Бо кредити однаково треба віддавати.

А паритись взагалі не варто. Ну знецінюється гривня дикими темпами, і що з того? Як радив один російський депутат своєму народу – просто треба менше харчуватись. Амінь.

Коментарі   
MrVigner
# MrVigner 07.03.2015, 14:12
Менше харчуватись, менше розважатись, менше користуватись газом та електроенергією , більше працювати, швидше здохнути. Тоді точно криза не страшна :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора