АГС vs Myslinsky.org

Написано в Інше
  • Переглядів: 2978

Нічого не віщало біди, коли в середині жовтня Яндекс вирішив закатати цей блог під АГС. З одного боку печалька печалькою, проте з іншого я навіть зрадів – тепер буду випробовувати різноманітні способи виходу з АГС.

З технічної точки зору показники такі. Тиц довгий час тримався на рівні 10, проте за останні два апдейти виріс до 30. При цьому закупівлі посилань не було, природніх посилань теж не густо. Наскільки я зрозумів, алгоритм розрахунку тИц трохи удосконалився і виявив, що на мій блог ведуть досить таки природі посилання.

Для довідки – зараз змінився також сам алгоритм АГС, який тепер накладається незалежно від якості сайту. Якщо раніше АГС був серйозним маркером ГС, то тепер все змінюється. Була хвиля АГС-ів на початку вересня і ще хвиля на початку жовтня, проте більшість сайтів потім реабілітували. Скоріше Яндекс просто прогнувся під величезною кількістю скарг і послабив алгоритми.

Шо я буду робити

В планах давно було – змінити дизайн. А саме АГС до цього підштовнув тепер конкретно. Мало того – я хочу оновити ЦМС-ку. В мене ще допотопна джумла 1.5, а хочеться сучасненької 3.4. Тут, звичайно, без танців з бубном нічого не вирішиться, бо таке оновлення є досить складним.

Головне завдання – зберегти статті, такі самі УРЛ-и та коментарі. Всім іншим (кількістю переглядів, голосуванням і т.д. можна пожертувавти). Одним словом, будемо робити капітальний ремонт.

Після цього буду писати Платонам, щоб зглянулися, але чомусь не сподіваюся на їхню милість. Діло це може затягнутися на кілька років навіть, проте нема куди поспішати – однаково зносити цей блог я не буду, бо веду його з 2011 року і буду вести, поки не здохну.

Отакі справи, малята. В ході певного прогресу буду писати. В ході оновлення – сайт може бути недоступним якийсь час, або перекособоченим.

Коментарі   
vigner@yandex.ua
# vigner@yandex.ua 10.01.2016, 18:16
В мене після одного з апів на сайті про котів зник ТІЦ і з’явився напис АГС в РДС барі. Написав у підтримку яндекса типу "за що, сайт білий і пухнасти" (так і є), відписали, що все в порядку і ніякого АГС нема. За кілька днів ТІЦ повернувся і напис АГС зник - видно якусь фігню Яндекс тестував чи глюк якийсь.
А АГС для особистого блогу не страшно, він все одно не прибутковий. В когось з досить відомих сеошників блог вже пару років під АГС (не пам’ятаю в кого) і він не париться, хоча в коментах до його статтів завжди пишуть виправити, бо йому б соромно за таке мало б бути :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 10.01.2016, 18:22
Недавно найвідоміший спамер сео-світу seoonly залетів під АГС, правда там і сайт його не оновлювався з часів динозаврів.
А мене Яндекс останній рік в цьому плані не любить, на всі мої слізливі листи мене динамить. Правда то було справедливо, бо сайти, які я хотів вивести з АГС були справді трохи лайновими. Та ось в грудні я пахав дико над одним із таких сайтів кілька тижнів, зробив з нього СДЛ з СДЛ-ів, але Яндекс однаково відморозився :cry:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Gendelf
# Gendelf 25.02.2016, 15:37
Хтось із сеошників писав в блозі, що сайт потрапив під АГС, він його залишив так як є, періодично додавав статті нові. З Гугла трафік був, а через кілька місяців АГС був знятий, також як і повішений. Візьми та й зрозумій ці алгоритми!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора