Чьокак, або як моє життя

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1712

Треба точно щось написати, бо діла не буде. Оновив дизайн блогу, а ніфіга не пишу – неподобство. Почну з дофіга позитивних новин, які цікаві і позитивні тільки для мене.

Я на свій LG P713 нарешті встановив Android 4.4. Тут у деяких піде ухмилка, бо тіпа це вже старйо. Але берем до уваги, шо трубці майже три роки і з самого початку був Android 4.1. Модель на флагманська, того і чекати 5-6 андроїда сенсу нема.

Взагалі версія 4.4 вийшла ще рік тому, але я лазив по форумах і бачив, що люди не дуже довольні прошивкою, тому її і не ставив. А от у жовтні цього року вийшло оновлення і люди почали писати, шо всьо шустро і безглючно. Повірив – встановив, радію. Все стало шустріше, додали Qslide, який особисто для мене дуже зручний, бо його я юзаю на планшеті. Того можна телефон не міняти ще мінімум рік.

Далі йдуть менш позитивні новини. В мене зараз розгар сесії в університеті. Перша сесія, яку я здаю в якості заочника. Трохи печально, бо точно знаю, що вже з кількох предметів буде перездача. Ну а шо я хотів? Цілу осінь заліпати на роботі, практично нічого не вчити і здати все з першого разу? Я, звичайно, везучий, але не настільки.

З сайтами все стабільно нестабільно. Яндекс лупашить всім наліво і направо АГС-и, біржа хоче з середини грудня вводити ще одне «пакращення», хоч за останній рік з цих «пакращень» корисними виявились десь відсотків 10. До речі, щодо АГС-у цього блогу я Яндексоїдам ще не писав, бо дати публікацій нечасті і не хочу подавати сайт їм під очі, коли пишу раз в місяць. Тому ще й мотивація додаткова з’явиться писати.

Перед Новим роком в мене чомусь таке відчуття, що в мене будуть зимові канікули і так стає тепло на душі, а потім я згадую, що зимових канікул на роботі не буває і впадаю в печальку. Ше є в планах написати статтю про те, як зараз реєструються договора оренди землі, бо в гуглі ніфіга нема конкретної інформації, а я тепер її маю на практиці.

Баюшки.

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора