Підсумки 2014 року

Написано в Інше
  • Переглядів: 1787

Не буду розділяти підсумки аж на дві (1 і 2) статті, як я це робив у 2013-му. Проте цей рік, варто визнати, був одним із найепічніших років взагалі.

В мене взагалі весь рік вписується в одну фотографію, яка розміщена зверху статті. Я ще коли дивився на цю вивіску онлайн через Громадське, то вже передчував щось неладне…

Почнемо з глобального. Україна, ебола, ісламська держава, нафта, малайзійські авіалінії. Це якщо дуже коротко описати найголовніше. Звичайно, події в Україні заслуговують найбільше тексту.

Євромайдан, люди стояли 3 місяці на морозах заради відставки Януковича. У Януковича вийшов свій варіант відставки – з втечею і заявами «я жив - я легитимен». Багато розчарувань, бо містер Я не загинув і багато радощів, бо містер Я таки втік з країни.

Потім Крим. Містер Х не зміг змиритися із «хунтою-бандерівцями» і вирішив розважитись у Криму із зеленими чоловічками. Операцію назвемо успішною – застали зненацька, зробили все чьотко.

Тим часом долар вже не 8, а 13 гривень.

Потім АТО. Бо містер Х на хвилі слави подумав, що гарно було б отримати ще пару-тройку областей і назвати їх «новорасєя». Тут вже зненацька не сталося і на хвилі патріотизму укропи кинули ті нещасні сили на відвоювання. Все із дитячих стрілялок переросло у військовий конфлікт.

Потім новий шоколадний президент і перше перемир’я. Після цього карателі психанули і звільнили мало не половину захопленої території. Потім чи то спеціально, чи то випадково чужий літачок з людьми був збитий ракетою. Це якось серйозно притормозило АТО на кілька тижнів.

Згодом всі забили болт і на сцену вийшли зрадники у вищому військовому керівництві. За крок до того, щоб звільнити Луганськ та Донецьк наші карателі отримали наказ зупинитися. Одна значна частина хунти зупинилася не в зовсім вдалому місті – Іловайську. Тисяча-друга трупів і на гордий День Незалежності містер Х вирішив, що давно не відсилав своїх солдат у відпустку. От і приїхали вони у відпустку на Азовське море на танках.

Хунта злякалася і вирішила влаштувати Мінське перемир’я, щоб восени провести парламентські вибори. Вибори відбулися, а всі зміни від них нам ще доведеться відчувати весь 2015 рік.

Тим часом в Нацбанку вирішили, шо «нада якось отвлєчь народ» і бахнули плаваючий курс. От вже долар і по 16 гривень. (читай 20 гривень)

Україна за рік втратила АРК і десь третину Донбасу. Як виявилося, без Криму прожити ми ще сяк-так можем, а без Донецького вугілля почались вже напряги.

Мій маленький геополітичний прогноз: станом на грудень 2015 року Крим далі буде окупованим, а конфлікт на Донбасі – замороженим. Містер Х і шоколадний король будуть правити своїми країнами і далі.

З Україною закінчили. Скажу лише кілька слів про загальні приколи в світі.

Літаки малайзійців цього року трохи прокляті. Однин просто зник, другий впав у море, а третій взагалі ракета збила. Печаль та й годі.

Ебола, звичайно, потріпала нерви трохи людішкам, проте більш-менш галас навколо цього вірусу стих.

Ісламісти цього року вирішили, що у всьому світі має правити Аллах. Західні країни з цим не погодились і почали їх бомбити. Дикарі від такої наглості прифігіли і почали вбивати мирних своїх же людей. Ну а Американці у відповідь їх бомбити знову. Замкнуте коло насильства.

Економіка. Нафта впала у два рази в ціні, містер Х в печальці, рубль в ще більшій печальці. Загалом світова економіка почуває себе здорово.

Окей, тепер до мене особисто.

Цей рік в мене відзначився переїздом від родичів, переходом на третій курс університету і знаходженням дівчини, яку зміг полюбити.

На фоні глобальної сраки, на диво, цього року мені реально щастило. Сподіваюсь, що в 15-му році тенденція збережеться.

По сайтах. Окрім відновлення показників старих сайтів, я також придбав ще кілька сайтів під розвиток. Ще й запустив три своїх сайти, які поки не дають серйозних результатів, але надія є. Попробував Адсенс. За рік накапало аж 15 баксів, але зате я тепер добре знайомий із системою і чекатиму поки набереться перша мінімалка для виводу. На основному проекті у вересні відновився невеликий трафік з гугла. Дрібниця, а приємно. Працювати в 2015 треба набагато більше для хороших результатів.

З покупок можу відзначити тільки новий кнопочний телефон, який мені гарно служить і давно напрошувався в пару до мого смартфону.

Поїздок цього року далі Львова, на жаль, не було. Хочеться кудись таки втрапити в 15-му році, але з такою ситуацією з країною і курсом це буде дуже важко.

Особисто для мене цей рік багато чим запам’ятався і тільки збільшив інтригу на 2015-ий та всі наступні роки.

Веселих свят! Все найцікавіше ще попереду!

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора