Підсумки 2013 року: частина друга

Написано в Інше
  • Переглядів: 3097

Отже, ми підібрались до останньої позначки перед 2014 роком. В попередній статті я описав в загальному, як склався 2013 рік для мене, які події відбулися, що мене порадувало, а що засмутило.

Пройшов тиждень від написання першої статті, де я розказував про те, що з сайтами моїми біда і все через злючого москальського дядю яндекса. Сьогодні я остаточно закрив обидва сайти на всіх біржах і пішов у безстрокову відпустку. Працювати залишається лише куплений сайт, проте заявки на нього приходять ліниво, тому роботою я то не вважаю. Хто б міг подумати, що через 3 роки з початку "сайтової" епохи все так обернеться. Я пригадую, скільки було натхнення та амбіцій на початку роботи. Також було безліч проблем, злетів та падінь і тепер, через три роки, відбулось остаточне падіння, після якого вже буде надзвичайно важко встати.

Може це і знак, щоб розпочати щось нове. Кардинально нове. Або знак, щоб все покинути. Я ніколи не розбирався в знаках, та й взагалі не вірю ні в які знаки. Кожна мить життя - це особистий вибір, ти вибираєш все своє життя. Правда кожен вибір додається до попереднього і залежить від нього, таким чином ми отримуємо ланцюг життєвих виборів, з якого фактично і складається весь наш життєвий шлях. Головне зробити правильний вибір, це складно, проте можливо.

Та вже, повернемось далі. В жовтні був складений список цілей на 2013 рік. На виконання тих цілей лишилось було 3 місяці і тепер вже можна підбивати підсумки.

Було поставлено 9 цілей, з них лише 4 були виконані.

Щодо перших двох цілей - провчитись та ДОвчитись семестр без двійок. Я поставив такі цілі для того, щоб стимулювати себе до якіснішого навчання в університеті. Хоч і фактично обидві цілі і були провалені, але старання, які я приклав для того, щоб цього не допустити, дали свої плоди. Вчитись я почав справді краще, а отримання двійок скоротилось до технічного мінімуму.

Наступні дві цілі я поставив не зовсім коректно, а саме здати сесію за першим талоном та здати сесію. Якби я не здав сесію за першим талоном, то мав би здавати за другим, а другий талон - вже в 2014 році, тому фактично це не є ціллю 2013 року. Та все це формальності, тому лишимо як є та зарахуєм досягнення - сесію я таки здав і здав за першим разом. І навіть здав успішніше, ніж два попередні рази.

Після цього була поставлена просто нереальна ціль - написати курсач. Я наївно вірив, що зможу це зробити задовго до терміну здачі, але ні... Все це діло з потрохами переноситься на 2014 рік.

Наступна ціль - наповнити один із сайтів сотнею статей. Може ви і не знаєте, але в мене є кілька сайтів, які висять просто так і з них пшик толку, тому я хотів нарешті таки взятись хоч за один із них, але лінь не дала цього зробити. Теж переноситься на 2014 рік, або й взагалі відмініяється у зв"язку з глибокою кар"єрно-грошовою депресією.

Далі я собі поставив ціль, щоб важити не менше 71 кілограма. Зазвичай люди собі ставлять цілі похудати, але в мене все навпаки. А все це пов"язано із тим, що з початку 2013 року я почав ходити в тренажерний зал, тому потрібно тримати себе в формі. Ціль виконана успішно.

Далі я клявся, що від дня поставлення цілей буду писати в блог мінімум один раз в тиждень. І це я теж успішно виконав і тепер блог не виглядає мертвим і по ньому не котиться перекотиполе.

І наостанок я хотів повернути для цього ж блогу показник у 10 тиц, проте через технічні причини цю ціль виконати неможливо і вона переноситься на 2014 рік. Технічні причини - це те, що апдейту нема і буде вже в 2014 році. Але сильної радості в мене від повернення заслуженої десятки не буде, бо по всіх ознаках яндекс готує таку ж долю для цього блогу, як і для технонюза.

Це все, не так вже й погано, найважливіші цілі я виконав і це підбадьорює. Описувати цілі на 2014 рік не буду, бо вони ще протягом року можуть розростатись чи редагуватись, але певні побажання на 14 рік є.

Враховуючи те, що я загалом зробив свій життєвий вибір у 2013 щодо деяких аспектів свого життя, то в 2014 році я хочу знайти відповіді ще на декілька питань, які мене хвилюють.

Це мій останній запис в блозі на 2013 рік. Рік, який видався дуже неоднозначним і складним. Далі буде Cool

Коментарі   
Пан П
# Пан П 06.01.2014, 12:36
Владиславе не все ще втрачено з тим москалем Яндексом, можна спробувати поборотись, з нагоди Нового року та Різдва Христового (хоч ти і не віриш в Бога, але Він вірить у тебе :) підкажу один метод. Спробуй поставити на проблемні сайти пошук від Яндексу, ось лови лінк http://site.yandex.ru/searches і також в додаток до пошуку треба поставити плагін пінгатор від Яндексу (там же є). Важливий момент - пошук має стояти по російському яндексу, а не українському, незважаючи на те, що сайт україномовний. Адже нам важлива індексація саме у яндекс.ру для ГГЛ чи ще якихось бірж. На моїх проблемних сайтах сторінки почали потрохи вертатись в індекс і навіть завівся бистроробот після встановлення яндексівського пошуку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Третьосортний
# Третьосортний 06.01.2014, 15:54
Мені про цей метод відомо, як і про багато інших, але поки нехай пройде хоч одна видача в цьому році, щоб я остаточно переконався, що накладений АГС...а потім вже буду щось думати
Один з моїх сайтів два роки тому безпричинно потрапив під агс, так досі яндекс і не повернув сторінки в індекс.
Але за пораду однаково дякую :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Пан П
# Пан П 06.01.2014, 18:56
Нема за що :). Проти АГС цей метод звісно не допоможе, в мене просто один сайт ні з того ні з сього практично весь вилетів з індексу (з 300 сторінок лишилось 50), причому вилітав не одразу, а поступово, Платон сказав що АГСу немає, тож зараз активно б'ю у свій шаманський бубен :-) аби його повернути в індекс (і потрохи повертається). А навіщо переконуватись чи є АГС чи ні, адже можна Платону написати, він скаже.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора