У вільний час

Нідерланди: друга країна та концерт Емінема

написав Третьосортний

Як я вже писав в статті про Німеччину, основною ціллю мого цьогорічного туризму був концерт Емінема в Нідерландах. Тому після “тренувальних” першої подорожі за кордон та першого польоту — посеред спекотного липня ми вирушили в країну тюльпанів, марихуани та проституток.

Німеччина: перша країна та політ

написав Третьосортний

Окей. Почну з того, що після дуже напруженого та насиченого 2017-го року мені хотілося в 2018-ому році банально відпочити. Тобто облаштуватися собі у власній квартирі, виховувати котів і пити пиво в трусах :) Але щось пішло не так...

Українські інтернет-магазини: великий контраст

написав Третьосортний

За останні кілька місяців я замовив трохи різної дрібідєні в двох найбільших інтернет-магазинах України, якщо не рахувати розетку.

Як відомо, після розетки за популярністю другим магазином є allo.ua. А третім із ще меншою часткою є f.ua (він же колишній фотос).

Мій досвід водіння

написав Третьосортний

Ще на першому курсі я пішов в автошколу та отримав водійські права. З того часу пройшло майже 4 роки, а власного автомобіля так і нема. Проте нещодавно я протягом кількох днів був водієм не своєї, але машини.

Досвід у водінні в мене практично нульовий був. До автошколи я за рулем фактично і не був, а на практиці в автошколі кількість годин поїздок до смішного мала. Я вже не пам’ятаю точний норматив, але він дуже маленький, тому якщо відразу після отримання прав ви хочете сідати за руль, то краще додатково взяти ще надцять уроків у інструктора.

Вся правда про метлайфи, старлайфи, амвеї (відгук)

написав Третьосортний

Ще коли я починав свою діяльність в інтернеті, я відразу навчився розпізнавати так звані «лохотрони». Фактично, за всі роки мене на гроші (чи на працю) жодного разу не кинули. Та кілька років тому мене захотіли заагітувати в одну з компаній, які обіцяли крутезний заробіток. Почну з самого початку.

Як я собі новий смартфон вибирав

написав Третьосортний

Майже місяць тому вирішив, що мій LG L7II P713 трьохрічного віку вже не відповідає моїм вимогам. В середині 2015-го писав про стан своїх гаджетів і смартфон був хоч оббитий, але в нормі. Ще й хвалив його екран, який витримав кілька десятків падінь на різні тверді поверхні. І буквально через кілька місяців екран сам по собі тріснув.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора