Найпозитивніший серіал у світі

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 3601


Мабуть, все розпочалося з доктора Хауса. Довгий час дивився цей серіал по телеканалу стб. Восени 2010 року вийшов новий сезон на стбешні екрани та кілька другорядних проектів та серіалів. Показували як завжди о 22.20.

А от після Хауса поставили американський сітком «Клініка», який я побачив вперше у житті. Серіал мені відразу сподобався і, враховуючи, що тоді в школі були осінні канікули і лягати спати пізно було нормою, я переглянув перші 10 серій. Все! Після цього я відразу став фанатом цього серіалу! Потім почалась школа і частину серій я почав пропускати. Ну, думаю, подивлюсь в Інтернеті. Та не тут то було! Виявляються «Клініку» переклали українською тільки айсітівішники ще давніше і переклали досить паскудно. Реально з тим перекладом 90% жартів втрачаються.


Російський переклад я знайшов досить швидко, але бажання дивитись російською теж відпало. Росіяни переклали трішки краще за айсітівішників, але на рівень гірше ніж стбешники(думаю я правильно називаю людей, які працюють в різних телеканалах). Тоді почалася активна гугломанія – як тільки я не шукав «Клініку» з стбшним дубляжем! Зрозумівши, що в Інтернеті цей переклад з*явиться ще нескоро, я задав «контрольне» питання у сервісі «гул відповіді»(спеціально для цього зарегався). Адекватних відповідей я й не сподівався побачити. Приблизно через місяць мені на імейл приходить сповіщення про нову відповідь на вищезгадане питання. У відповіді містилося посилання на сайт ГУРТОМ, з яким я вас познайомив у публікації про цікаві ресурси. Побачивши, що посилання саме туди, де скачують серіал з айсітівішним перекладом, я розчарувався в українській ментальності!

Якого *** ти даєш посилання на те, що мене не цікавить, що я так чітко описав у питанні??? Ну нерви нервами, а пошук продовжився на тому ж сайті. Зрозумівши, що сайт реально крутий, я зареєструвався на ньому, та на його торренті. І у розділі з айсітівішною «Клінікою» задав питання про стбешну. Моєму щастю не було меж, коли я дізнався, що найближчим часом вони викладуть цей серіал в стбешні озвучці! Головне: не лінуються ж люди записувати трансляцію з телевізора та потім роздавати людям!

Скачав 1 сезон, потім 2 та 3. Наразі додивився третій сезон і чекаю, поки викладуть 4 та наступні. Враження чудові! Серіал створений зовсім не в дусі «тупий американський гумор». Актори підібрані чудово та чудово грають свої ролі, сюжет може і не самий оригінальний, але виконання на висоті! Безліч кумедних «фішок» серіалу, смішні обставини та персонажі одночасно поєднуються з глибоким змістом кожної серії, підсумки якої щоразу підбиває головний герої. Це один з небагатьох справді «легких» серіалів – можна подивитись на одному подиху та не помітити скільки часу пройшло. Довгий час я думав, чи краща «Клініка» за «Друзів», хоч їх складно порівнювати. Реально «Друзі» теж один з небагатьох «легких» серіалів, але, чесно кажучи, гумор там на рівень нижчий. Повірте, якби стб поклало «Клініку» в той же час, що 1+1 ставить «Інтерни», «Клініка» б забрала всі рейтинги. До речі, вкотре переконався, що росіяни генетичні плагіатщики! Практично серіал «Інтерни», який сьогодні в нас популярний, вкрадений у «Клініки». Було б не так образливо, якби «Інтернів» зняли справді кумедніше, але при цих обставинах у відносній меншій популярності «Клініки» винен телеканал стб, який поставив його в пізній час (в 2011 вони пересунули його взагалі на пів першу ночі), та недостатню рекламну кампанію. А наразі я не знаю жодної людини, не задоволеної від перегляду цього чудового серіалу. Раджу і вам завантажити його та принести цим частку щастя та позитиву у свої серця.


Коментарі   
Oleg-Casper
# Oleg-Casper 29.08.2012, 19:03
Закинув дивитися Клініку на 4 сезоні, - утомила, як не дивно переглянув понакурі, було зовсім не смішно, після того навіть так не сприймав жартів... Краще серіалів не дивитись взагалі це марна трата часу!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора