Літо буде важким…

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 2120

Не писав давно, а тепер видалась вільна хвилина. Багато всілякої фігні навалилося одночасно і якось постійно не до блогу. Будемо трошки реабілітовуватись, бо подій багато, а коментарів мало.

Три з п’яти екзаменів вже написані, що радує. Результати знаю тільки з одного, але майже впевнений, що здав всі три. Останні кілька тижнів навчання, поки ще були семінари, то було страшне пекло. По 4-5 семінарів в день без перепочинку. І ніби часу не було, а з настанням сесії мав би з’явитись, та фіг там.

Почалася сесія і прийшла біда, звідки її очікували – плату за квартиру піднімають і потрібно шукати нову. Штука це не така проста, як виявилося. Точніше була би проста, якби були гроші. А при обмежених можливостях потрібно вибирати між розташуванням, станом квартири, наявністю техніки і автономного опалення. Поки продовжуємо пошуки.

Щодо ситуації з сайтами, то все якось чередується і топчеться на місці. Там піднявся Тиц, там впала індексація, там ще щось. Найбільше відкриття за останній тиждень для мене було те, що я виявив в одному з компонентів сайту функцію пагінації, яку шукав грьобані півроку.

Тобто як шукав – в налаштуваннях я її не побачив, тому знайшов нову версію компоненту і встановив її на Денвер на копію сайту. Там я щось бавився, налаштовував і цілком випадково виявив, що поле для ввімкнення пагінації було на самому видному місці і в старій версії компонента це поле також було, що в черговий раз підтверджує приказку про те, як найкраще ховати речі.

Літо буде важким…

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора