Apple як і раніше закуповує комплектуючі в Samsung

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1584

Незважаючи на серйозну конкуренцію відразу в декількох сегментах світового ринку споживчої електроніки, Apple як і раніше купує у корейської компанії Samsung комплектуючі для своїх пристроїв. Цьому не заважає навіть тривале патентне протистояння між корпораціями. Наприклад, на ринку смартфонів Samsung посідає перше місце за обсягами продажів, тоді як Apple змушена задовольнятися другою позицією.

У той же час, влітку «яблучна» компанія виграла судовий позов про копіювання дизайну смартфонів, в результаті чого корейці змушені будуть розлучитися з 1 млрд. доларів у вигляді штрафу. Зазначимо, що ЗМІ неодноразово повідомляли про скорочення обсягів співпраці Apple і Samsung на користь інших вендорів. Однак навіть в останній розробці компанії Тіма Кука, планшеті iPad mini встановлений сенсорний екран від Samsung.

Та й процесор в iPad mini, iPad 2 і новому iPod touch теж випускає корейська компанія, підкреслює авторитетне видання AppleInsider. Між тим, рівень конкуренції на ринку планшетних персональних ПК продовжує стрімко зростати, особливо в нижчих цінових сегментах. Традиційно займає позиції лідера компанія Apple змушена потіснитися - сегментом зацікавилися Google, Samsung і Asus і навіть онлайн-рітейлер Amazon. До речі, ця компанія навіть розмістила на головній сторінці свого офіційного сайту порівняльну характеристику планшетів iPad Mini і Kindle Fire HD, який позиціонується Amazon, як основний конкурент нового «яблучного» планшетника.

Друзі сайту: аюрведа отзывы


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора