Microsoft може купити і BlackBerry

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1117

У Microsoft зараз безліч напрямків , які необхідно розвивати. В основному - всі вони , це програмне забезпечення і всілякі сервіси (можна згадати операційну систему Windows і Windows Phone , хмарне сховище , Microsoft Office , який тепер доступний і в онлайн -режимі за передплатою - щоб користувачі могли використовувати програмний продукт , навіть не маючи величезних доходів). Крім того , для просування своїх продуктів компанія готова на багато що.

Для того , щоб вивести на гідний рівень Windows Phone , Microsoft підтримувала компанію Nokia, сплачуючи величезні кошти щоквартально , Nokia ж , всіма силами випускала нові і нові пристрої на WP , просуваючи цю операційну систему ( яка , до речі сказати , зроблена просто відмінно , але й не позбавлена ​​мінусів , особливо це стосується малої кількості програм та ігор , що робить її менш привабливою , ніж Android або iOS )...  Пізніше , компанія Nokia і зовсім продалася Microsoft- у ( сума угоди , варто сказати , була меншою , ніж у випадку з покупкою Skype) .

Але нещодавно з'явилися ще одні чутки про « майбутні придбання » Microsoft , судячи з них , найближчим часом софтверний гігант може придбати ще одну « залізну » компанію , яка терпить невдачі останні кілька років , а саме - BlackBerry , таким чином , забезпечивши собі величезну кількість пристроїв на Windows Phone в майбутньому. Адже якщо кілька компаній зосередяться на просуванні одного продукту , тим більше , коли він хороший - ефект однозначно не змусить себе довго чекати. Однак , це може означати смерть компанії , адже у випадку з Нокією - нові смартфони будуть випускатися як Microsoft , а не Nokia ...

Друзі сайту: якщо ви давно мріяли подорожувати Європою з легкістю та цікавістю, вас можуть зацікавити якісні экскурсии по европе из Германии, завдяки яким ви можете дізнатись найкращі сторони будь-якої країни, яку відвідаєте та наберетесь безліч вражень!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора