Розробники ігор змушені йти на компроміси через консолі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 929

Незабаром виходять консолі нового покоління , які будуть , природно , в рази продуктивніше й крутіше (це стосується як "заліза" , яке буде одним з кращих на цей час , а також сервісів / функцій , які допоможуть гравцям краще насолодитися іграми і взаємодіяти з віртуальним світом ) .

Однак у консолей є і ​​мінуси , наприклад , минуле покоління трималося майже 8 років , у зв'язку з чим - рівень графіки і фізики в іграх залишився приблизно на тому ж рівні , так як у виробників ігор мета , майже завжди , одна - продати якомога більш великим тиражем своє дітище ( а більша частина покупців припадає саме на консолі) , тому ігри , в першу чергу , були орієнтовані на те , щоб відмінно працювати на консолях . Зараз виявляється , що " наступне покоління " приставок спіткає та ж нелегка доля.

Наприклад , вимоглива Battlefield 4 для PC буде куди краще виглядати , ніж для консолей (як стверджують очевидці - на PlayStation 4 графіка приблизно на тому ж рівні , як " середня" на ПК версії). Зроблено це з однією метою - забезпечити " комфортну " гру основної аудиторії проекту , яку складають власники PlayStation 3/4 , а також Xbox 360/One .

Друзі сайту: ви можете знайти цікаву інформацію про купівлю та продаж нерухомості в Одесі на сайті www.atlanta.ua компанії Атланта.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора