Розумні годинники Galaxy Gear представлені офіційно.

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1309

Про годинники від Samsung , які отримали назву Galaxy Gear , в мережі чутки гуляли вже давно. Деякі з них , як не дивно , виявилися правдою , інші ж не виправдали надій " чекаючих " . Отже, що ж ми маємо - гарний пристрій -помічник , який зможе забезпечити комфортне використання деяких функцій " смартфона " , без цього самого смартфона ( необхідно тільки , щоб він був поруч і " з'єднався " по Bluetooth з Galaxy Gear ) .

Так як сучасні смартфони володіють не комфортними габаритами (принаймні , кожного разу діставати їх , щоб глянути котра зараз година , пропущені дзвінки або ж перевірити пошту вже точно не дуже комфортно , особливо враховуючи той факт , що багато " тягають " свій пристрій в сумці) , годинник покликаний полегшити життя .

Ви можете перевіряти час , а також основні повідомлення на них , також , у разі необхідності , можна буде відповісти на дзвінок і говорити " по годиннику " . У деяких ситуаціях буде досить корисно. Крім того , на старті буде порядку 70 додатків , здатних збільшити функціональність Galaxy Gear . Від однієї зарядки гаджет здатний працювати близько 25 годин , чого буде достатньо для парочки днів використання в не дуже активному режимі.

Проте навряд навіть при 25 годинах автономної роботи це буде зручно. Адже що два дні знімати годинник, щоб зарядити - це доволі дискомфортно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора