Яндекс обійшов Бінг по числу запитів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 699

Консалтинговий холдинг comScore провів аналіз qSearch, відповідно до якого пошукова система Bing, за положенням на грудень місяць 2014 року, поступився власним місцем в списку найбільш застосовуваних пошукових хостингів Яндексу, який вже зайняв його четверту сходинку на міжнародному ринку.

Перевага Яндекса було вагомим ще в листопаді місяці минулого року, коли дана пошукова система опрацювала понад 4,6 мільярда запитів проти 4,5 мільярда запитів, які були звернені до пошукової системи корпорації Майкрософт (а це приблизно 2,599 відсотка міжнародної частки).

В грудні місяці також перевершував пошуковий хостинг Бінг, проте на той момент перевага на користь Yandex був ще більш помітним: понад 4,8 мільярда запитів (2,8 відсотка світової частки) і лише 4,479 мільярда у Бінг (2,5 відсотка глобальної частки) .

Цікавим вважається співвідношення кількості унікальних користувачів до обсягу запитів. У даному сегменту Майкрософт все ще випереджає Яндекс і буде випереджати і надалі (майже 270 мільйонів проти 77500000 користувачів природно). Викликана подібна яскрава різниця мовним фактором, оскільки англомовні юзери стануть користуватися величезним числом інших пошукових систем, коли нехтують послугами лідера пошукових хостингів Google. На російському ринку Уandex має 60 процентну частку, і його користувачі, мабуть, просто частіше вдаються до його послуг.

За грудень місяць минулого року безперечного лідера Google прийшло майже 115 мільярди запитів, що приблизно 65,5 відсотків ринку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора