У Instagram стане доступне відео

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1433

У Instagram стане можливим знімати і опубліковувати короткі ролики з відео. Цю функцію фотохостинг презентує 20 Червня, розповідає TechCrunch анонімне джерело з компанії Facebook. Передбачається, що оголошення про появу сервісу відео Instagram зробить на прес-конференції. До цього Facebook надсилала запрошення в основні видання США на зустріч в Каліфорнії, де соцмережа представить якийсь новий продукт.

Запрошення зроблені на папері з кавовими плямами і відправлені звичайною поштою, з чого журналісти зробили висновок, що на зустрічі представлять сервіс для читання RSS, оскільки подібні сервіси традиційно асоціюють з газетами. За місяць до цього Меттью Кіз, блогер і журналіст, також посилаючись на неназване джерело зазначив, що всередині Instagram Facebook тестує функцію публікації відео. Її робота дуже схожа на сервіс Vine, що дозволяє записувати ролики довжиною не більше 6 секунд.

Сервіс Instagram, яким володіє Facebook, запустили в жовтні 2010 року. З його допомогою можна робити знімки, обробляти їх за допомогою фільтрів і викладати в Інтернеті. У січні нинішнього року у Twitter запустили сервіс Vine, який подібно Instagram, розрахований на власників «розумних телефонів». Менше, ніж за 6 місяців Vine обійшов конкурента за кількістю появлених в Twitter посилань.

Конкуренція у цій сфері стала досить великою і все більше стартапів розраховані на таку соціалізацію та пов"язані з використанням на мобільних пристроях.

Друзі сайту: вам може знадобитись міцна та якісна брусчатка гранитная, яку ви можете придбати за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора