Фільтрація без фільтрації в Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1976

Видання CNET News повідомляє про те, що компанія Google внесла зміни в систему алгоритмів з пошуку картинок. Зміни алгоритму були спрямовані на ускладнення процесу пошуку графічної інформації яка може містити або містить зображення еротичного чи порнографічного характеру.

Ні, право вибирати ступінь фільтрації оброблюваної пошукачем інформації компанія не скасувала, вона залишилася без змін (строга фільтрація, помірна фільтрація і її відсутність), але тепер на перші сторінки навіть за найсміливішими запитам Google постарається видавати саме ті картинки які з усіх відповідних заданим параметрам пошуку будуть підходити цим самим параметрах найменше.

Google даний факт заперечує, на питання про таку цензурі відповідаючи щось про невміння користувачів точно формулювати своє бажання і вписати його в рядок пошуку. Діючий зараз алгоритм пошуку картинок в Google аналогічний алгоритмам пошуку відео і алгоритмам основний пошукової системи, а шукати картинки в Google можливо не тільки за ключовими словами, але й шляхом завантаження в рядок пошуку URL картинки, в такому випадку система видасть схожі зображення.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний та надійний смеситель для ванной, який ви можете придбати онлайн за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора