Liebster Blog Award, або людям нема що робити

Написано в Інше
 • Переглядів: 1618

Жив я собі і не тужив, поки одного дня мене не сповістили, що я отримав нагороду. Виявляється, що блогерам настільки нудно, що вони придумали самі собі нагороду і передають її далі. Чисто технічно – це естафета, але то звучить не так пафосно, як нагорода. Суть капєц яка оригінальна – ви отримуєте естафету від особи, яка в свою чергу отримала цю естафету і маєте передати її 11-ом блогерам. При цьому ви отримуєте 11 питань, на які маєте відповісти і складаєте свої 11 питань іншим блогам.

 

Враховуючи, що я не маю явних тем для написання посту, а писати пост треба, то я вирішив собі розважитись і відповісти на 11 питань Олександра, який передав мені естафету. В свою чергу нічого передавати далі і складати я не буду, бо мені просто лєнь.

 1. Що спонукало вас на створення власного блогу?

Спочатку просто було нудно, бо це був далекий 2011-ий рік і тоді в світі реально нічого цікавого не відбувалося. До того я створив свій перший сайт, він був про техніку і цілком зрозуміло, що писати туди щось інше було б нелогічно. А висловлюватись хотілося. Тож було вирішено запустити цей блог.

 1. Чи витрачаєте ви кошти на розвиток та просування блогу?

Ні. Це цілком зрозуміло з відвідуваності. Читають мене тільки родичі/знайомі та інші блогери, які забрели сюди випадково.

 1. Чи монетизуєте (плануєте монетизувати) ваш блог? Якщо так, то яким чином?

Монетизую продажем лінків. Проте цим не зловживаю, щоб не захламляти сайт та й в основній стрічці сайту ніколи продажні посилання не ставлю.

 1. Де ви берете ідеї для статей?

Важко назвати це ідеями. Я пишу перше, що взбрело в голову. Зрідка бувають, звичайно, більш глибокі та аналітичні статті, але то скоріше винятки.

 1. Що вам найбільше подобається в блогерстві (написання статей, робота над дизайном блогу, відповіді на коментарі...)?

Подобається те, що можна знайти однодумців, можна написати справді класу статтю, якщо є натхнення. З дизайном бавитись теж весело, особливо враховуючи, що саме цей мій блог на джумлі.

 1. Скільки часу ви ведете свій блог, якими досягненнями за цей період ви можете похвалитись?

Скоро блогу буде 4 роки. Свою роботу він розпочав на початку 2011-го. Досягнень грандіозних немає, але є нарощені без грошових вливань пузомірки, а це вже непогано.

 1. Ви маєте основне місце роботи? Як це впливає на ведення блогу?

Не працюю. Навчаюся наразі на 3 курсі юридичного. На ведення блогу це фактично не впливає. Бо більше року тому дав обіцянку «мінімум 1 стаття в тиждень» і поки це правило не порушую.

 1. Напишіть декілька слів про себе: звідки ви, скільки вам років, чим захоплюєтесь (окрім блогерства;)?

Я з Івано-Франківська, мені 20, захоплююсь нічогонеробленням.

 1. Ви маєте ще якісь сайти, які розвиваєте паралельно? Якщо ні, то чи плануєте їх створювати?

Маю. І занадто багато, на всі не вистачає часу навіть.

 1. Як ви відноситесь до відео-блогерів?

Мало хто знає, але саме я був першим відео-блогером в Україні. Але потім я підріс і зрозумів, що то не моє і видалив ті три позорні відео з ютубу.

 1. Ваші побажання тим людям, які хочуть створити свій блог.

Не створюйте. Бо блогери – то є дуже складна категорія людей. А якщо вже вирішили створити, то робіть все самі. Не користуйтесь інфокурсами – вони для слабаків. Не в образу Олександрові, який передав мені естафету. Просто я прочитав, що Олександр створював свій блог по відео-курсу і якось стало образливо за попереднє покоління. Я пройшов весь шлях від блогспоту, юкозу до хтмл-сайтів і врешті-решт цмс. При створенні я стикався з мільйоном проблем, вирішення кожної з яких я шукав багацько часу в мережі і методом спроб та помилок таки добився свого. А тепер що – скачав курс і зробив все крок за кроком як робот.

Додати коментар


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора