Зображення переглядати стало легше з Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1197

Велике бажання виявили веб-майстри, а так само користувачі інтернету з приводу пошуку картинок в інтернеті. Цим і зайнялася компанія google, таким чином вона зробила пошук картинок який використовують для планшетних комп'ютерів.

На сторінці http://pearlspa.com.ua/category/massazh-antitsellyulitny-j-massazh/ ви можете замовити якісний антицеллюлітний масаж за доступними цінами!

У більшості користувачів інтернету, які переглядають велику кількість зображень, з'являється бажання бачити дані про картинки разом із самою картинкою. Компанія зайнялася створенням нового дизайну, в якому користувачеві буде на багато приємніше переглядати шукані зображення.

Відтепер при перегляді зображення користувач буде бачити відразу декілька зображень, в тому числі і вибране ним збільшене зображення. Перегляд наступного зображення можна буде здійснити за допомогою проклациванія на клавіатурі стрілочкою «в бік», якщо користувач захоче повернутись до зображення яке він переглядав раніше, йому доведеться всього лише перегорнути сторінку назад, за допомогою «миші».

Дане нововведення позбавить користувачів від переходу по численних посиланнях, а так само відкриття і закриття нових вкладок і вікон. Мало того, ця опція допоможе зберегти трафік користувачам, у яких тариф не передбачає безліміту, або з обмеженим безлімітом.

Компанія Google відразу заспокоює власників сайтів, до яких більшість аудиторії заходило безпосередньо шукаючи картинку в мережі. Кардинальних змін для них немає, так як під кожним зображенням буде кнопка «перейти на сайт». Ця кнопка допоможе збільшити число відвідувачів на сайтах-джерелах. Дослідники компанії стверджують що дана новинка не погіршить позицію веб-майстер, а навпаки, поліпшить і збільшить відвідування їх сайтів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора