Яндекс запустив нову версію Метрики 2.0

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1444

alt

Яндексом зовсім недавно була запущена бета-версія Метрики 2.0. Як повідомила прес-служба Яндекса, нова версія сервісу допоможе вирішити найрізноманітніші завдання. Це може бути і оцінка дії рекламної компанії, і план на закупівлі.

 Якщо попередня версія Метрики пропонувала, як правило, стандартні звіти, то новий сервіс дозволить організовувати звіти з різною комбінацією параметрів. Це допоможе швидше отримати відповідь на питання, яке цікавить власника. Нова Метрика, крім усього іншого, володіє хорошим інструментом для сегментації. За допомогою нього можна буде створювати звіти для будь-якої аудиторії. Для більш точного встановлення сегментів Метрики було запропоновано понад 50 різноманітних атрибутів. Так, наприклад, тепер з'явилася можливість порівнювати між собою предмети.

Нова Метрика дозволить розділити відвідувачів сайту на нових і постійних. Нова Метрика також може показати, звідки відвідувач прийшов до вас, потрапив він на ресурс вперше. Остання можливість виявиться дуже ефективною для оцінки різних джерел трафіку. В Метриці 2.0 збережуться абсолютно всі можливості, які були в попередній версії, при цьому нововведення будуть абсолютно безкоштовними, і їх зможуть використовувати всі власники сайтів.

Сьогодні в доступі мається стара і нова версія Метрики. Вам необхідно буде всього лише встановити лічильник на сайт, якщо він у вас вже є, то заново встановлювати його не буде потрібно, якщо він не змінився. Вже незабаром в сервісі буде видно Вебвізор і моніторинг сайтів.

Друзі сайту: на сайті www.mik-mebli.ua ви можете замовити якісні меблі від виробника за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора