Як вибрати гірськолижний одяг?

  • Переглядів: 270

Яку куртку для лиж вибрати? Чи буде спеціальна спортивна білизна корисною? У що взагалі одягатися на схил? Такі питання задають собі багато людей, які вперше їдуть на лижний відпочинок. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, дізнайтеся відповіді на всі ці та інші питання.

Ми живемо в кліматі, який дуже мінливий і вимагає постійної адаптації до погодних умов. Ми хочемо забезпечити організму повний комфорт, незалежно від того, чи йде дощ, дме чи вітер, чи падає сніг. Погода в горах також буває дуже мінливою, про це не потрібно забувати, тому одяг тут повинен бути пристосований до мінливої погоди. Сонячний і морозний день може перетворитися в похмурий і вітряний з рясним снігопадом. Як в такому випадку пристосуватися до примх погоди під час занять спортом?

Перш за все, не розраховуйте на бавовняні і фланелеві сорочки, светри і пуховики. Такий одяг був хороша за часів, коли поняття «технічні тканини» взагалі не існувало. Підбір гардеробу почніть з найближчою до тіла одягу.

1. Нижня спортивна білизна

Це базовий шар одягу. Він забезпечує тілу відчуття тепла і сухості. В даний час виробники змагаються в створенні все кращих і кращих матеріалів, відвідних вологу від тіла. У нижній білизні хорошої якості ви можете бути впевненими, що піт ефективно випаровуватися з шкіри і передаватися в наступний шар одягу, що дозволить зберегти комфортне тепло.

На ринку доступний великий вибір термобілизни: футболки з коротким і довгим рукавом, короткі і довгі шорти різної товщини. Слід звернути увагу на те, щоб білизна була добре підібрано і не сковувало ваших рухів, найкраще, якщо воно буде невідчутним покриттям, безпосередньо захищає тіло.

Важливим елементом є також лижні шкарпетки. На ринку великий вибір різних моделей. Відповідні шкарпетки гарантують відведення вологи і забезпечують ногам сухість і тепло.

2. Проміжні шари

Між нижньою білизною і верхнім одягом слід використовувати додаткові шари, що забезпечують підвищений тепловий комфорт. Слід звернути увагу на те, щоб тканини були також дихаючими. Одяг повинен бути підігнана по вашій фігурі.

Для отримання більшої кількості тепла потрібно зробити ще один шар. Одяг в цьому шарі повинна бути виконана з матеріалів: овеча шерсть, фліс, шерсть і всі види мембрани.

3. Верхній одяг

Безпосередньо від погодних умов захистить підходяща куртка. Безумовно, потрібно робити ставки на хороші куртки, виконані з першокласних технічних матеріалів. Ще раз зверніть увагу на можливість відведення вологи, а також на стійкість до вітру і воді.

Надзвичайно важливою також є підгонка верхнього одягу по фігурі. Варто звернути увагу на кількість і розташування кишень. Гірськолижні куртки мають численні доповнення, що враховують потреби любителів зимових видів спорту: практичні кишені (для абонемента, окулярів, телефону), капюшон ... Обов'язковим елементом повинні бути вентиляційні отвори.

Гарна куртка буде ідеально виправдовувати себе і в морозні грудневі дні, і в сонячні березневі. Тільки проміжні шари повинні бути змінені з метою збереження комфортної температури. У теплі дні можна надіти куртку типу «софтшелл» або ветронепродуваемая флисовую. На жаль, хороша куртка вимагає великих фінансових витрат, але вона буде служити вам протягом багатьох років.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора