Ландшафтний дизайн під ключ

  • Переглядів: 278

Грамотно спланований присадибна ділянка приносить своєму власнику естетичну насолоду. Красиві посадки, доглянуті клумби, крапельки роси на підстриженому газоні здатні подарувати умиротворення і трепет від одного тільки споглядання. Прогулянка по красивому саду прекрасно знімає стрес і лікує нерви.

Колір, фактура і форма рослин робить їх прекрасним матеріалом, що дозволяє перетворити нудний сад в райський куточок. До того ж, підкреслює і ушляхетнює зовнішній вигляд будь-якого будинку.

Якщо вас відвідало бажання зробити свій сад функціональним, затишним і оригінальним, вам неодмінно варто звернутися за допомогою в студію ландшафтного дизайну https://gardenpark.com.ua/. Сучасне ландшафтне проектування гарантує відразу три результати:

  • - Швидкість;
  • - Якість;
  • - Індивідуальність;

Наші фахівці дотримуються наступних принципів, що дозволяють досягти результату, якого так чекає наш клієнт.

Для того, щоб обдумати і грамотно організувати дизайн, необхідно ландшафтне проектування. Для цього необхідно заміряти і обстежити територію саду, виявити особливості розташування. Величезну роль відіграють і показники мікроклімату території - в якому стані знаходиться грунт, наскільки зволожений повітря, який температурний режим присутній на ділянці.

Остаточний вигляд саду безпосередньо залежить від того, наскільки грамотно спланований ділянку і враховані його індивідуальні особливості. А тому наші фахівці підходять до виконання своєї роботи ретельно і скрупульозно.

Цей етап передбачає виявлення потреб і бажань клієнта. Після фахівці розробляють - макет. Об'ємна композиція дозволяє клієнту наочно уявити, як буде виглядати його майбутній сад. Це дає можливість ще раз все обміркувати, узгодити деталі та дрібниці.

Наші фахівці готові створити не тільки традиційні альпійські гірки з водним каскадом, але і та геометрично правильні парки в вікторіанському стилі або квітучий японський сад. Наші дизайнери здатні мислити нестандартно і оригінально в ландшафтному проектуванні, не прив'язуючись до стандартних рішень.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора