Instagram відкрив статистику

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1529

Як повідомляється в офіційному прес-релізі компанії Instagram, щомісяця фотосервіс відвідують близько 90 млн. користувачів. За даними All Things Digital, статистика такого роду опублікована Instagram вперше. При цьому кількість користувачів, що відвідують сервіс кожен день, не розкривається. Повідомляється, що щодня відвідувачі сервісу завантажують 40 млн. фотографій. Відомо, що щомиті в Instagram з'являється 1000 коментарів і залишається 8.5-10 тис. лайків. Про це пишуть самі розробники Instagram в офіційному блозі проекту.

В інтерв'ю для All Things Digital Кевін Систром, співзасновник фотосервісу, підкреслив, що кількість користувачів Instagram безперервно зростає. Нагадаємо, що не так давно в мережі з'явилися чутки про те, що аудиторія цього популярного фотосервісу безперервно зменшується. Після цього керівництво компанії і оприлюднило статистику.

Передбачалося, що зниження відвідуваності пов'язане з введенням нових правил Instagram, в рамках яких сервіс отримував можливість використовувати завантажені користувачами знімки, не оплачуючи авторам гонорарів.

Незабаром після цього в ЗМІ з'явилися версії про те, що сервіс буде продавати фото, тому інтернет-громадськість обрушилася на Instagram з хвилею критики. Згодом представники компанії Instagram уточнили всі спірні моменти в формулюваннях правил і пояснили - дані користувачів можуть бути використані тільки для реклами сервісу. Нагадаємо, що ці правила вступили в дію ще вчора.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора