Які переваги бутильованої води?

  • Переглядів: 668

Про важливість води в нашому житті можна дізнатися практично з будь-якого журналу або інтернет-ресурсу, в якому є розділ про красу або здоров'я. З цих джерел ми дізнаємося, скільки треба споживати води на добу, в яких продуктів найбільша частка води, як правильно готувати страви, щоб в них не зменшувалась кількість вологи і т.д.

Ось тільки у всіх цих статтях, як само собою зрозуміле, мається на увазі, що ми апріорі вживаємо чисту і корисну воду. А це далеко не завжди так. Якщо вами не замовлена доставка питної води додому і в офіс або якщо ви не встановили на свій кран фільтр, тоді досить імовірний факт, що ви споживаєте воду, яка не відповідає стандартам якості і чистоти.

Відповідно, якщо ви хочете пити дійсно чисту і корисну воду, значить, вам необхідно або встановити на кран фільтр, або замовити доставку питної води. Але що буде для вас вигідно? На чому зупинити свій вибір? Давайте розбиратися.

Якість води

Водопровідна вода, пропущена через компактний сучасний фільтр, повністю очищається від шкідливих і небезпечних речовин. Це медичний факт. Інша справа, що фільтруючі шари з часом засмічуються і якість фільтрації знижується. Причому швидкість зниження якості фільтрації тим вище, чим більше неякісна вода тече з крана і чим гірше конструкція придбаного вами фільтра.

Отже, навіть якщо ви придбаєте дуже дорогий і якісний фільтр, це вас не врятує від того, що з часом якість споживаної вами води знизиться.

З питною водою, яка вам доставляється додому або в офіс, цього статися не може в принципі. Компанії, що спеціалізуються по доставці питної води, видобувають її або з артезіанської свердловини, в якій вода очищається численними грунтовими шарами, або ж професійними фільтруючими апаратами зі змінними картриджами, що також гарантує чистоту води від https://www.truewater.ru/.

Вартість чистоти

Хороший фільтр коштує дорого хоча б тому, що в його конструкції закладені інноваційні технології, а при його виготовленні використані якісні фільтруючі матеріали.

Зокрема, для очищення води застосовуються технології зворотного осмосу, озонування або механічного очищення, використовуються іонообмінні смоли і твердотільні абсорбенти.

Крім того, вартість фільтра збільшує той факт, що всі провідні їх виробники - це закордонні компанії. А значить, у вартість продажу включається курсова різниця між доларом і гривнею.

Таким чином, для придбання якісного фільтра вам необхідно буде або одноразово акумулювати досить серйозну суму, або взяти споживчий кредит. Обидва варіанти несуть в собі дуже серйозні навантаження на сімейний бюджет.

З доставкою питної води ніякого додаткового навантаження ваші фінанси просто не помітять. Майже 20-літровий бутель вам доставлять прямо додому або в офіс за дуже незначну плату, а кількості води вам вистачить на 2-3-4 дня


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора