Розробники Mortal Kombat готують до релізу чергової файтинг

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1661

Творці останньої гри з серії Mortal Kombat працюють над новим файтингом. Як повідомляє Eurogamer, NetherRealm в даний час розробляє файтинг під назвою Injustice: Gods Among Us. Імовірно, дата релізу намічена на квітень поточного року. Повідомляється, що в США гра з'явиться на прилавках 16 квітня, а в Європі - 19 квітня. Проект розробляється тільки для ігрових консолей PS3, Xbox 360 і Wii U. Відомо також, що видавництво Warner Bros. розраховує випустити дві колекційних версії гри.

Перше видання Injustice: Gods Among Us анонсували ще у вересні минулого року. Крім гри в нього увійдуть костюми для ігрових персонажів, копія картини Justice League: Doom, колекційний комікс DC і статуетка, на якій зображені воюючі Бетмен і Диво-Жінка. Друга версія видання і буде складатися з гри, костюмів для ігрових персонажів і спеціального геймпада. Сюжет Injustice: Gods Among Us простий і прямолінійний, як і личить файтингу - він присвячений боям супергероїв проти суперзлочинців.

Ігрові персонажі давно знайомі шанувальникам всесвіту DC: Бейн, Флеш, Жінка-Кішка, Диво-Жінка Супермен, Бетмен і ін При цьому місцем дії стане якийсь альтернативний всесвіт. Нагадаємо, що Injustice: Gods Among Us - це вже другий серйозний проект NetherRealm. Першою грою, з якою студія заявила про себе ігрової індустрії, стало чергове продовження легендарного файтинга Mortal Kombat. До речі, очолює студію творець серіалу, Ед Бун.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора