Операційна система iOS 8 стане доступна для завантаження вже 17 вересня

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1030

Анонсована нова операційна система для Apple-девайсів була ще кілька місяців тому, весь час нею могли користуватися лише розробники. Звичайно, далеко не тільки вони, а будь-хто, хто готовий був заплатити за його наявність, але радості від використання сирої iOS було мало, зазвичай цим займалися журналісти та відео-блогери, щоб показати своїй аудиторії популярний продукт.

 На недавній презентації Apple, яка пройшла 9 вересня, компанія показала ряд нових продуктів, включаючи iPhone 6, який «виріс» до 4.7 дюймів, а також iPhone 6 plus - перший фаблет «яблучної» компанії з екраном 5.5 дюймів. Також продемонстрували розумні годинник Apple Watch, але про них поки відомо аж надто мало і в продажу вони з'являться не раніше, ніж в 2015 році. Повідомили і про офіційний вихід iOS 8.

Уже 17 вересня в 10:00 за Тихоокеанським часом всі користувачі можуть почати завантаження оновлення операційної системи. Правила, як і завжди, прості - потрібно мати заряджене пристрій, інакше процес оновлення не запуститься, а також досить кількість місця на своєму планшеті / смартфоні. iOS 8 офіційно доступна для iPhone, починаючи з 4, iPod Touch 5, а також iPad 2 і старше. Оновитися можна «по повітрю» або через iTunes - як вам зручніше.

Друзі сайту: на сайті remont-bud.com ви можете замовити якісний ремонт квартир, який вам виконають справжні професіонали за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора