EA: кооперативний режим Dead Space - спроба охопити максимально можливу аудиторію

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2115

Як повідомили представники компанії Electronic Arts, поява режиму кооперативного проходження гри Dead Space пояснюється побажаннями геймерів. Як з'ясувалося, безліч геймерів вважають перші дві частини гри занадто страшними, щоб проходити їх на самоті.

За словами Лори Миле, саме тому було прийнято додати в третю частину режим кооперативу. Як заявила Мілі, результати маркетингового дослідження EA свідчать про те, що Dead Space сподобалася величезній кількості геймерів, але багато з них вважали гру занадто страшною для самостійного проходження. Режим кооперативної гри покликаний задовольнити побажання саме цієї частини шанувальників серіалу по всесвіту Dead Space.

Як стверджує сама Лора Мілі, вона воліла б переглянути фільм жахів разом з чоловіком, ніж на самоті і в темряві. Таким чином, EA намагається охопити додаткову аудиторію, вважають експерти.

Нагадаємо, що в першій і другій частинах Dead Space, протагоністу по імені Айзек Кларк довелося боротися з інопланетною формою життя (некроморфами) самостійно. У новій серії Dead Space Кларку складе компанію професійний військовий, офіцер на ім'я Джон Карвер. Дія розвернеться на засніженій планеті під назвою Тау Волантіс. Реліз гри намічений на лютий наступного року.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора