Що потрібно враховувати перед покупкою шкіряних меблів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 632

Меблі з натуральної шкіри - це щось особливе, це те, що підкреслює респектабельність господарів і достаток у домі. Не дарма саме шкіряні м'які меблі називають елітними.

Переваги елітних меблів

М'які меблі з натуральної або штучної шкіри відносяться до розряду елітних. Дійсно, далеко не кожна сім'я може дозволити собі купити такий диван. Відображення достатку і статусу - ось, що несе в собі диван зі шкіри в першу чергу.

Такий предмет інтер'єру має ряд переваг:

  • шкіра не вбирає вологу і бруд;
  • шкіряна оббивка є екологічною;
  • доглядати за меблями зі шкіри досить просто;
  • такі меблі відрізняються міцністю і довговічністю.

Виходячи з того, що покупка шкіряного дивана є досить складним завданням, підходити до цього питання треба обґрунтовано. Заздалегідь варто визначитися, де він буде стояти, які функції повинен виконувати, і в яких умовах йому доведеться «жити».

Перед походом в магазин варто зібрати інформацію по видах шкіряних диванів. Незважаючи на те, що вироби з шкіри стійкі до забруднень і не вбирають рідину, вони вимагають догляду за собою. Деякі фактори в значній мірі впливають на те, наскільки довго придбані меблі збережуть свій первісний вигляд і функціональність. Важливо розуміти, що наявність в будинку домашнього вихованця (собаки, кішки) може стати перешкодою для придбання таких дорогих меблів. Кігті улюбленця відразу зіпсують шкіряну оббивку і виправити це можливо тільки заміною дивана чи крісла.

Якщо шкіряний диван все ж кортить купити, варто спочатку навчити тварину того, що меблі - не предмет для ігор, сну і розваг для собаки чи кішки. Не зайвим буде періодично підрізати їм кігті.

Шкіряний диван не любить сухого повітря, тому перед здійсненням покупки варто продумати, яким чином можна підтримувати оптимальну вологість повітря (показник в нормі повинен бути не нижче шістдесяти відсотків). Даний предмет повинен стояти подалі від опалювальних приладів.

Догляд за шкіряними меблями нескладний. Час від часу необхідно видаляти пилососом пил і сміття, що скупчилося в складках оббивки. Також диван можна протирати вологою серветкою, використовувати спеціальні засоби для додання блиску. Видаляти складні плями краще з використанням хімічних засобів для шкіри.

Типи конструкцій

М'які меблі зі шкіри можна розділити по типу конструкції і оббивки. Конструкція буває стаціонарною і модульною. Стаціонарна - не може змінювати форму, оскільки зроблена з цільного блоку. Модульна - може розкладатися, економлячи простір і зберігаючи при цьому місткість. Оббивка зі шкіри буває гладкою або матовою, натуральною або штучною. Анілінова або напіванілінова (гладка) шкіра дуже приємна, за нею легко і просто доглядати, вона не затирається і є більш міцною в порівнянні з матовою. Замша, ну-бук, дика (матова) шкіра вимагають уважного до себе ставлення і трепетного догляду. До її переваг можна віднести м'якість і пружність.

Детальніше про якість м'яких меблів читайте на цьому сайті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора