Як вибрати гіроскутер

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 426

Мрієте йти в ногу з часом і наблизити майбутнє? Купівля гіроскутера буде прекрасним рішенням! Молодь у великих містах по всьому світу вже вибрала цей незвичайний вид транспорту і фланіруєт по міських вулицях на вертких і яскравих гіробордах. У нашому огляді ми поговоримо про те, як вибрати гіроскутер, а також важливо купувати моделі останніх поколінь або можна обійтися дешевим пристроєм.

Основні критерії вибору гіроскутера на https://girotech.com.ua/:

  • ⋅ Покращені технічні дані
  • ⋅ Ходові параметри: діаметр і матеріал коліс
  • ⋅ Вікова категорія: дитячий або дорослий
  • ⋅ Наявність ручки
  • ⋅ Регульоване програмне забезпечення.

Вікова категорія

Не секрет, що діти надзвичайно швидко освоюють новинки на відміну від дорослих, які звикли з обережністю і скепсисом сприймати будь-які нововведення. Не випадково виробники випускають гіроскутери, призначені для дітей і дорослих, причому технічні дані різняться за цілою низкою параметрів.

Дитячі гіроскутери виконуються в яскравому дизайні, з барвистими деталями, миготливими вогниками і іншими фішками, покликаними привернути увагу дитини до даного виду транспорту. Однак це далеко не всі відмінності від дорослих гіробордов. Дитячі гіроскутери розвивають меншу швидкість, мають мінімальний діаметр коліс - це робиться заради безпеки дитини. При покупці гіроборда враховуйте дані особливості.

Розмір коліс

Зупинимося докладніше на головний критерій вибору гіроскутера - діаметрі коліс. Цей параметр має на увазі призначення пристрою, його можливості та адресну аудиторію.

⋅ Колеса 4,5 ". Мінімальний розмір коліс забезпечить безпечне пересування дитини або мініатюрної дівчини по гладкій поверхні з мінімумом перешкод. Витримує вагу пасажира до 65 кг. Здатний розвивати швидкість до 10 км год. Батарея забезпечує від півтора до трьох годин роботи або близько 12- 15 км в залежності від кількості підйомів на шляху. Вага пристрою до 5 кг

⋅ Колеса 6,5 ". Для катання підлітка або в якості початкового тренувального тренажера для дорослого. Витримує вагу пасажира до 130 кг. Невисокий кліренс забезпечує подолання мінімальних перешкод і нерівностей дороги. Здатний розвивати швидкість до 10 км год, можлива відстань залежить від наявності підйомів на маршруті і якості батареї - максимум 20 км. Вага пристрою до 10 кг

⋅ Колеса 8,0 ". Універсальна модель для катання по міських вулицях з невеликими нерівностями і перешкодами на дорозі. Гарна прохідність, розвиває швидкість до 10 км год. Витримує пасажира вагою до 130 кг. Максимальна відстань на одній зарядці - до 20 км. Вага пристрою 10 кг

⋅ Колеса 10,0 "(10,5"). Параметр в дужках став характерний для останніх поколінь скутерів. Висока прохідність по будь-яких дорогах, в тому числі по піску, снігу, бруду, в'язкому ґрунті, інше. Витримує пасажира вагою до 125 кг. Швидкість до 15 кмч, відстань - до 25 км. Вага пристрою 15 кг. Кращий вибір для тих, хто збирається використовувати гіроскутер по повній програмі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора