Google: знову повторні запити

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 893

Підрозділ Google, що займається боротьбою зі спамом, опублікував чергове відео серії «На допомогу веб-майстру», в якому детально обговорюється процедура повторного розгляду поданих веб-майстрами заявок, і про людей, в чиї обов'язки входить розглядати ці заявки.

Крім цього, керівник підрозділу Метт Катс повідомив, що якщо до сайту були застосовані ручні санкції, то пошукова система буде експериментувати при видачі інформації. Але це стосується більш докладної видачі результатів запиту.

Розгляд запиту не залежить від алгоритмічних санкцій. Відправка листа не дасть бажаного результату, оскільки те, як алгоритм працює з сайтом, не залежить від повторних запитів. Те, що тут можна зробити, це працювати над якістю сайту і виправленням помилок, тоді в подальшому сайт буде класифікований як високоякісний. Якщо ж були застосовані ручні санкції, то все повторні запити будуть розглянуті фахівцями Google.

Як запевнив провідний інженер корпорації, розгляд запитів здійснюють реальні люди, хоча іноді відповіді і здаються веб-майстрам автоматичними і однотипними.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора