Windows Phone розвивається - на платформу будуть з'являтися нові ігри та програми

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 953

Зараз на ринку смартфонів "панують" лише дві операційні системи - Android, яка підтримується компанією Google і безліччю виробників, що випускають пристрої на цій операційці (це як імениті бренди, на зразок HTC, Samsung, LG, так і величезна кількість китайських виробників, які випускають апарати з хорошими технічними характеристиками, але при цьому за нормальною ціною - звичайно куди дешевше, ніж пропозиції від великих брендів).

Друзі сайту: ви можете швидко та просто купить NFC метки в Україні для свого смартфону за доступними цінами! NFC мітки дозволять вам зробити своє життя зручнішим!

 Є й третій гравець, який тільки почав розвиватися, але що його відрізняє від інших подібних - це дійсно якісний продукт (операційна система) і ресурси (як грошові, так і "людські"), що в перспективі принесе компанії 3, а може і друге місце на ринку операціонок. Йдеться, природно, про Windows Phone, головні проблеми якого - це відсутність деяких "ключових" додатки (горезвісний офіційний клієнт інстаграма і т.д.), а також куди меншу кількість ігор і програм, ніж на інші операційні системи. Але все покращується, от і Gameloft оголосили про те, що скоро буде випущено близько 15 ігор від цієї компанії на Windows Phone (а Gameloft, як відомо, є одним з найбільших виробників іграшок для мобільних платформ).

Це безперечно радує, адже коли збираєшся вибирати новий пристрій, широкий вибір - тільки плюс. Можна вибрати як операційну систему, так і смартфон, який вам більше до душі. Багатьом подобається Windows Phone своєю простотою, мінімалізмом і практичністю, на відміну від Android, який існує "для краси" (хоч і функціональністю не обділений - зараз навіть обганяє WP завдяки наявності безлічі додатків).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора