Відеохостинг YouTube запустив трансляцію деяких платних телеканалів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1341

Чутки про можливу плату за перегляд з'явилися ще на початку 2013 року, а вже в недавньому часі YouTube почав продавати платні підписки на деякі канали. Власники відеохостингу прийняли це рішення з метою збільшення обсягів прибутку. Також, за їх словами, це дозволить використовувати більш якісний контент, а для творців YouTube такий крок послужить стимулом до постійного оновлення та роботи хостингу на вищому рівні.

Переглянути список платних каналів користувачі можуть на самому YouTube. На сьогоднішній день - це 54 канали. Вартість передплати - мінімальна - всього 99 центів. Для тих, хто вирішить придбати річну підписку, розроблена система знижок. Крім цього планується надання можливості замовити передплату на 14 днів. Серед каналів, перегляд яких став платним, є канали, розраховані на різні категорії глядачів: спортивні, автомобільні, дитячі, музичні та багато інших. На жаль, доступ до платних каналах не можливий для всіх країн.

При спробі включити деякі з них на екран виводиться повідомлення про неможливість трансляції даного каналу в певній країні. У своїй заяві представники YouTube повідомили про те, що якщо пробний період передплати пройде успішно, то більшість телеканалів перейдуть на платну трансляцію. Ті, хто вирішив оформити підписку, повинні очікувати появи нового якісного контенту. На даний момент основним джерелом прибутку власників YouTube є реклама на хостингу, додана в ролики.

Але, творці розраховують на популярність платних телеканалів і сподіваються на успіх таких заходів. До того ж, незабаром користувачі отримають можливість переглядати новинки кінопрокату також за символічну плату.

Друзі сайту: тим часом для перегляду YouTube провайдеры в Україні надають високошвидкісний доступ в інтернет!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора