Від покупки Nokia Стівен Елоп тільки виграв ...

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1248

Про те , що компанію Nokia може придбати Microsoft , чутки ходили вже давно (є навіть думки , що це було « заплановано » спочатку , коли Стівен Елоп - колишній співробітник майкрософт , потрапив , в якості генерального директора , в компанію Нокіа) , і ось це трапилося . Звичайно , для «старих» фанатів компанії це удар , хоча Nokia не є « сама собою» вже досить давно - з тих часів , коли смартфони перейшли на Windows Phone , а всі власні розробки були закриті.

Тепер же компанія офіційно належить Microsoft , і в найближчі роки буде «служити» як виробник заліза , а також « рекламна майданчик» програмного забезпечення майкрософт . Стівен Елоп з цього витягнув тільки вигоду . Так , після поглинання він отримає близько 19 мільйонів євро (близько 15 мільйонів у вигляді акцій , 4 млн. - зарплата , при цьому велику частину суми - близько 70 % , виплатить Microsoft , а не Нокіа) . Крім того , Елоп відтепер працюватиме в Microsoft на новому посту , а незабаром і зовсім може стати на місце Баллмера , який залишив свою посаду нещодавно ! В цілому , для Елоп такий поворот подій більше плюс , ніж мінус , але у багатьох зараз склалося стійке враження , що спочатку так все і замислювалося.

Що ж, побачимо як доля колись гіганта мобільної індустрії складеться в подальшому, будемо сподіватися, що компанія зможе відновити свою минулу славу у співпраці з поточним софтверним гігантом - Microsoft, адже тепер фінансування нових розробок тільки збільшиться.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора