«ВКонтакте» переглянули біржу постів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1141

Недавно представники соціальної мережі «ВКонтакте» розповіли про те, що планується серйозний перегляд можливостей біржі постів. До речі біржа постів є одним з найбільш популярних рекламних продуктів. Дана інформація надана Альбертом Усмановим, який є євангелістом рекламних сервісів компанії.

 

Усманов розповів про те, що соціальною мережею буде переглянутий весь інтерфейс біржі постів. Крім того, планується покращення статистики і додавання нормальних інструментів для того, щоб зробити простішою спеціальну звітність. Природно, для проведення таких глобальних заходів будуть потрібні докладні дослідження і робота зі зворотним зв'язком.

Варто відзначити, що фахівці соціальної мережі збираються додати можливість множинного замовлення розміщення в спільнотах. Також можна буде вводити по ним накопичувальні знижки. Таким чином можна сказати, що розкрутка сайтів в соціальній мережі стане ще зручнішою. При цьому неважливо, що ви збираєтеся купувати. Крім того, може з'явитися можливість виведення зароблених на біржі коштів на банківські картки. Альберт Усманов заявив про те, що це стосується адміністраторів спільнот. Правда, їм доведеться надавати скани документів для того, щоб оперативно оформити платіж на висновок. Безумовно, це дуже важлива функція для багатьох користувачів відомої соцмережі.

Що стосується інших бірж постів, які зараз існують в соціальній мережі, то вони абсолютно не постраждають після поновлення деяких рекламних продуктів «ВКонтакте». Також представники організації підкреслили, що вони не збираються нехтувати правами різних учасників ринку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора