У Росії закрили близько 2 000 неугодних сайтів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1299

Цього року, по всьому ру-нету було закрито порядком 2038 сайтів, за зміст інформації, яка б могла спровокувати людину у самогубству. Такі файли мали як заклики, так і способи самогубства. Геннадій Онищенко, керівник Госпотребндзора, у своєму зверненні повідомив, що за останні роки в Російській Федерації загальна кількість самогубств скоєних дітьми та підлітками збільшилася на 37%.

Друзі сайту: завітайте на blog instaforex та отримайте свіжу та цікаву інформацію!

Був зроблений наголос на те, що в минулому, а саме в 2009 році в результаті подібних випадків гинуло близько 290 підлітків, наступного року кількість зросла на 20%, а цього року, кожна 10 тисяч підлітків мають у своєму складі пару самогубців. За словами представника влади, такий стан речей спровокували інтернет ресурси, а саме Google і YouTube.

Росспоживнагляд наполягає на наданні даної організації прав на самостійне відвідування будь-яких інтернет ресурсів і блокування будь-яких сайтів з інформацією, яка може нашкодити психіці молодого покоління. Однак тільки мережею Росспоживнагляд не бажає обмежуватися. Представники стверджують, що навіть якщо інтернет буде повністю чистий, то телебачення і ЗМІ як і раніше поширюють інформацію про суїцид і так само вимагають контролю.

Буде доволі цікаво спостерігати, як надалі будуть блокуватися сайти і до чого це призведе. Адже вводити цензуру на певні сайти є характерним признаком того, що влада країни намагається контролювати своїх жителів, а особливо контролювати інформацію, яку ті жителі отримують. Цілком імовірно, що росіяни почнуть протестувати, коли серед заблокованих ресурсів виявиться якась із популярних соціальних мереж.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора