Різне

Uncategorised

Як вибрати банкетку для юного піаніста?

написав Владислав Мислінський

Після покупки піаніно, вкрай важливо підібрати і стілець, на якому буде розташовуватися дитина під час занять і репетицій на інструменті. Від цього залежить комфорт під час гри, а також правильність постави у дитини. Рекомендуємо дочитати цю статтю до кінця і уважно поставитися до вибору стільця або банкетки.

Достоинства и недостатки бытовок из сэндвич-панелей

написав Владислав Мислінський

Строительство любого объекта предусматривает наличие сооружений для проживания рабочих. Капитальное возведение недвижимых объектов - невыгодно для заказчика: долго и дорого.

Функционал швейцарских часов: подробный обзор

написав Владислав Мислінський

Швейцарские часы уже давно вышли за рамки своего первоначального предназначения показывать время. Современные модели имеют множество дополнительных функций, которые расширяют возможности пользователя. Подробно о них мы расскажем в этом материале.

Штучний сніг. Види і відмінності

написав Владислав Мислінський

Новорічні свята переносять нас в магічну, чудову, неповторну атмосферу казки! Створити ауру чарівництва в своєму будинку або на роботі легко. Знадобляться всього 4 речі: трохи уяви, гарні прикраси, чудовий настрій і сніг... Про те, які види снігу бувають, в яких випадках застосовуються, чим відрізняються - розповімо в цьому огляді.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора