Facebook планує налагодити систему грошових переказів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1082

Керівництво популярної соціальної мережі Facebook всерйоз задумалося про те , щоб доповнити свій сервіс новими можливостями. Компанія вже створила і має намір в найближчому майбутньому запустити власну електронну валюту. Таким чином , Facebook планує одночасно виконувати роль банку , а також системи фінансових переказів .

В даний час компанія чекає позитивного рішення від державного фінансового регулятора Ірландії на надання нового сервісу , інформує The Financial Times , посилаючись на обізнані джерела. Очікується , що такий документ з'явиться протягом найближчих декількох тижнів. Завдяки запуску нової послуги , у користувачів з'явиться можливість зберігати електронні фінанси в соціальній мережі , а також відправляти кошти іншим власникам акаунтів в Facebook.

Якщо регулятор схвалить намір американської компанії, у Facebook може з'явитися власна електронна валюта. Діяти такі гроші будуть у всіх європейських країнах , володарі електронних засобів зможуть обміняти кубервалюту на євро.

Не виключається можливість створення платіжної системи на підставі Facebook- грошей . За відомостями ресурсу The Financial Times , компанія проводить переговори з лондонськими організаціями, що здійснюють міжнародні фінансові перекази через Інтернет за допомогою мобільного програмного забезпечення. У числі таких компаній фігурують Azimo , Moni Technologies і TransferWise .

Досить імовірно , що в перший час існування фінансового сервісу Facebook в якості основних його клієнтів виступатимуть трудові мігранти , переправляють на батьківщину гроші , зароблені в країнах з високим рівнем розвитку . Що стосується представників соціальної мережі , від дачі будь-яких коментарів з приводу майбутнього фінансового сервісу вони утрималися.

Друзі сайту: в інтернет магазині http://santehnika.org.ua/ ви можете придбати сучасну якісну сантехніку за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора