Ігри компанії 38 Studios будуть продані на аукціоні

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1322

Видання Polygon повідомляє , що все майно компанії 38 Studios буде розпродано на аукціоні , який відбудеться 14-15 листопада. Одним з найцікавіших лотів компанії є права на RPG -гру Project Copernicus . Також будуть продані права на сіквел Kingdoms of Amalur : Reckoning , і супутні до неї товари ( в основному , сувеніри ) .

Планується продати авторські права на Catan , Rise of Nations і Rise of Legends та інші ігри , створені студією Big Huge Games , яка входить до складу 38 Studios. Поки невідомі , які компанії подали заявку на участь в торгах. Майно компанії вже не раз йшла з молотка за ініціативою штату Род- Айленд , який є позикодавцем фірми . В основному , розпродавалася меблі та комп'ютери 38 Studios , ігри будуть продаватися вперше .

Про банкрутство 38 Studios стало відомо минулого року . Тоді компанія не змогла повернути штату займ . На той момент компанія випустила всього лише одну гру - Kingdoms of Amalur : Reckoning . Вона отримала хороші відгуки критиків і за перші місяці розійшлася мільйонним накладом , проте це не допомогло компанії впоратися з фінансовою кризою.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора