CD Projekt RED анонсували «Відьмак 3: Дике полювання»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2052

Як повідомляє популярне серед геймерів видання Game Informer, офіційний анонс продовження RPG «Відьмак» вже відбувся. За даними видання, чергова, третя частина «Відьмака», що отримала підзаголовок «Дике полювання», вийде в наступному році. CD Projekt RED випустить гру на ПК і основних платформах, які будуть актуальні на момент релізу. На думку аналітиків Game Informer, швидше за все, гра буде розроблена для ігрових консолей наступного покоління.

Варто відзначити, що на Game Informer опублікував перший ролик, присвячений грі. У ньому представники CD Projekt RED розповідають про особливості проекту. Відомо, що «Відьмак 3: Дике полювання» буде володіти повністю відкритим світом, дослідження якого можна буде проводити в будь-якій послідовності. При цьому загальний розмір ігрового простору буде приблизно на 20% більше, ніж в Skyrim. Щоб його перетнути, буде потрібно 30-40 хвилин реального часу, за умови, що протагоніст буде пересуватися верхи.

Друзі сайту: вам може знадобитись плитка из ракушняка за низькими цінами!

Нагадаємо, що польські розробники почали роботу над серіалом в 2007 році. Гра грунтувалася на творах письменника Анджея Сапковського. Оригінальну гру представили тільки для ПК, тоді як сіквел під назвою «Відьмак 2: Вбивці королів» («The Witcher 2: Assassins of Kings») вийшов також на ігровій консолі Xbox 360. Варто відзначити, що девелопери не раз натякали на вихід продовження, та й сама сюжетна лінія сиквела прямо на це вказувала.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора