Переваги екскурсій з приватними гідами

  • Переглядів: 401

Більшість туристів не вважають за потрібне наймати приватного гіда під час своїх подорожей. Це відбувається тому, що багатьом з них просто не вистачає потрібної інформації. Давайте розглянемо відчутні переваги екскурсій з приватним гідом.

Самостійний вибір маршруту

Коли подорож проходить з хоч і невеликим натовпом таких же мандрівників, як і ви, доводиться всюди слідувати за гідом. Не завжди цей маршрут збігається з вашими інтересами та уподобаннями. Додавши до цього мінуса ще й оплачені гідам зупинки, коли вони прямо-таки усукують абсолютно непотрібні вам предмети, явно побачимо плюси приватного гіда. Вам буде приділятися стільки часу, скільки вам буде потрібно.

Індивідуальність

Неможливо отримати цікаву для вас інформацію від гіда, якщо поруч з вами цікавляться ще 30 таких же туристів. До того ж, часто гіди розповідають тупо вивчену мова, яку через натовп ви не завжди почуєте або у вас відкладуться тільки якісь уривки. Приватний гід складе маршрут відповідно до ваших побажань, на всі ваші питання буде дана розгорнутий і цікаву відповідь. Крім того, приватний тур повністю відповідає вашому темпу і ритму. Наприклад з різноманітністю індивідуальних прогулянок та екскурсій по замках львівщини, ви можете ознайомитися на цій сторінці - тут. Цей варіант подорожі найбільш підходить в хорошому сенсі допитливому і сучасному туристу.

У вас більше часу

Всі напевно знають, що великі туристичні групи просуваються ледве-ледве. Через це не вдасться оглянути більшість цікавих пам'яток. Хороший приватний гід з сертифікатом зможе провести вас в музей або до архітектурних пам'яток без тривалого очікування і довгих болісних черг. У багатьох музеях приватний гід зможе провести вас в обхід. Крім того, збір туристів з різних готелям займає багато часу, не всі вони пунктуальні. Зайві годину-дві шляху вам зовсім не потрібні, особливо, якщо переліт був довгим і втомив вас, вам якомога швидше хочеться приїхати в готель. У приватному турі передбачений особистий транспорт, з цією перевагою ви не можете не погодитися.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора