Warning: session_start(): open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_v4815ecq1cd0j1estdac1v7243, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/megabo02/myslinsky.org/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 260
Table | Page 3

Різне

Uncategorised

Надувний човен з ПВХ: його основні переваги

написав tanyetko94

Без цього плавучого засобу неможлива ловля риби. Не маючи човна, не можна досягти найпотаємніших, недосяжних з прибережжя закутків будь-якої водойми. Не дарма в народі кажуть: «Човен для рибалки те саме, що кінь для вершника». Перш ніж придбати човен, доведеться дати відповідь на кілька питань.

Как эффективно выучить английский?

написав Владислав Мислінський

Может показаться, что изучение английского - почти невозможная или очень сложная задача. Когда кто-то изучает новый язык в классе или индивидуально с учителем, ему приходится иметь дело с различными непрозрачными правилами, сложной грамматикой, новыми словами и выражениями и пр.

Фила-тершейра. Все про породу собаки, фото и правила содержания

написав Владислав Мислінський

Сегодня Кан ди Фила да Тершейра практически не известна за пределами своей исторической родины. Порода, практически утраченная во второй половине прошлого века, восстанавливается любителями.

Як вибрати вії для нарощування?

написав tanyetko94


Основна мета нарощування вій полягає в отриманні виразного глибокого погляду. Незважаючи на технологічну схожість процедур ефект у двох різних клієнтів може кардинально відрізнятися. І справа не тільки в неоднаковому розрізі, величині очей, а й в застосуванні різних матеріалів.

Як вибрати стоматологічну клініку: критерії вибору

написав tanyetko94

 
Вибір стоматологічної клініки так само важливий, як і вибір свого лікаря. Якщо приміщення стоматологічної клініки давно потребує ремонту або прибирання, загальне враження залишає не дуже приємний осад, не допоможе навіть самий хороший лікар, який працює в стінах цього медичного закладу.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора