Різне

Uncategorised

Достоинства соблазнительного мускуса

написав Владислав

Многие парфюмеры используют особые ингредиенты, которые способны повлиять на обоняние человека и его эмоциональное состояние. Одним из таких ингредиентов является мускус, который славится особым влиянием на привлекательность и сексуальное влечение противоположного пола.

Порожнеча під кінець книги

написав Владислав

Вам це також знайомо? З останнім реченням книги, яка нас захопила, виникає дивна порожнеча… Своїми враженнями ділиться перекладачка, що працєю у бюро перекладів Glebov.

Як вибрати самокат для дитини?

написав tanyetko94


Сьогодні існує безліч різних пристосувань для малюків, які допомагають їм розвиватися належним чином і проводити час весело. Один з таких пристроїв - самокат. Він допоможе дитині зміцнити опорно-руховий апарат, розвинути координацію, баланс, стати сильнішою. Але щоб він приніс тільки користь, потрібно вибрати правильну модель. Отже, які нюанси варто врахувати?

Де поставити брекети і як вибрати ортодонта?

написав tanyetko94


За статистикою, понад 80% дорослих і дітей мають проблеми з прикусом. Це може бути незначне порушення змикання зубів або серйозна аномалія, яка провокує розвиток серйозних ускладнень.

Що потрібно знати про склокерамічні варильні панелі?

написав tanyetko94


Вибираючи варильну панель для своєї кухні, багато хто робить вибір на користь склокераміки: прилади з цього матеріалу вдало поєднують в собі вражаючі технічні характеристики та витончений лаконічний дизайн. Якими бувають склокерамічні варильні  панелі та в чому їх переваги?

11 способів владнати ситуацію в світі

написав Владислав

Насправді достатньо перестати вірити заголовкам. Ви (спойлер) не знайдете в цій статті 11 способів владнати ситуацію в світі, бо їх не існує в принципі. Світ - штука така, яка владнає себе сама. І можна скільки завгодно звинувачувати 2020 рік в усіх піздєцах, але це всього-на-всього ні в чому не винний проміжок часу. Дуже сумнівно, що людству зараз загрожує глобальне вимирання та апокаліпсис, якими так марять в сучасних фільмах, серіалах та іграх. Тоді в чому проблема? Невже в наших головах?


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора