Штатний юрист чи юридичний аутсорсинг?

  • Переглядів: 331

юридичний аутсорсинг

Збираєтеся найняти в штат власного юриста? Звичайно, це зручно - він завжди на місці, в сусідньому кабінеті, але чи вигідно з точки зору бізнесу?

І швець, і жнець, і на дуді грець

Як правило, професійний юрист досконально розбирається лише в одній, або максимум двох конкретних сферах, в інших же - «остільки-оскільки».

Тому забезпечити юридичну підтримку в усіх можливих ситуаціях він не може просто в силу людської нездатності знати абсолютно все. У цьому плані він схожий з лікарем: було б наївно доручати терапевту провести операцію або дерматологу вилікувати зуб.

Що як найняти в штат 2-3 юристи?

Можна. Але занадто дорого. Кваліфікований юрист з досвідом роботи навряд чи погодиться менше, ніж тисяч на 30. Троє юристів, відповідно, обійдуться приблизно 90.000 грн. При цьому кожен з них періодично буде нудьгувати на робочому місці через відсутність роботи по його профілю.

Велика компанія, наприклад, банк, цілком може собі дозволити утримувати ціле управління юристів. Для середнього, а тим більше дрібного бізнесу такий підхід видається абсолютно нерентабельним.

Юридичний аутсорсинг - оптимальний варіант

З точки зору балансу ціни та якості найбільш оптимальним варіантом для фірми можна вважати юридичний супровід її бізнесу на основі аутсорсингу. За наступним посиланням дивіться на сайті детальну інформацію про юридичний аутсорсинг alvaprivacy.ua/ua/poslugi/business/yuridichnij-autsorsing.

Такий підхід має ряд переваг:

  1. Бізнесмен отримує допомогу цілої команди юристів. Як правило, в будь-яких юридичних компаніях працює близько 10-20 різнопрофільних юристів, кожен з яких має вузьку спеціалізацію. Тобто, звертаючись в таку компанію, ви для кожної конкретної ситуації гарантовано отримаєте допомогу саме профільного фахівця.
  2. Витрати на юридичну допомогу при аутсорсингу менше. Крім того, що не потрібно обладнувати робоче місце, купувати техніку, ліцензійне ПЗ і т.і., сама вартість юридичних послуг на основі аутсорсингу істотно нижча, ніж місячна зарплата будь-якого штатного юриста, не кажучи вже про відсутність необхідності оплачувати відпустки, лікарняні та т.і. До речі, за наступним посиланням можна подивитися ціни на послуги адвоката alvaprivacy.ua/ua/tsini.
  3. Ризики мінімальні.Прийняття на роботу штатного юриста завжди пов'язане з ризиком його підкупу з боку конкурентів. Підкуплений штатний юрист може «не помітити» огріхи при аналізі договору або «невдало спрацювати» в суді. Також він, як і будь-яка людина, може просто захворіти і не вийти на роботу в відповідальний момент. Користуючись послугами юридичної компанії, ці ризики зводяться до нуля: вирахувати людину, яка безпосередньо займається підготовкою або перевіркою договору - практично нереально, а якщо фахівець раптово захворів, його тут же замінить його колега.

За матеріалами: Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі", Київ.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора