Як вибрати автовишку

  • Переглядів: 685

Щоб мати шанс робити роботи на висоті, наприклад, для робіт по ремонту або віконні установки, ліній електропередач і так далі, потрібна автомобільна вишка. Така установка собою являє автомобільне шасі з платформою, яка розміщується на висувається стрілі. Купувати таку спеціальну техніку немає сенсу: оренда автомобільної вишки - набагато більш правильне рішення.

Адже знятий в оренду автомобіль не треба в подальшому експлуатувати і думати про те, де його зберігати. До речі, вас може зацікавити автовышка в Люберцы, яку ви можете замовити швидко та вигідно..

Варіантів автомобільних вишок існує безліч.

Відмінності між ними полягають в:

  • найбільшому навантаженню;
  • самої автомобільному майданчику;
  • конструкції жене платформи;
  • висоті і так далі.

Стріла може бути колінчатою або телескопічною. Від цього може залежати зручність роботи в різних життєвих ситуаціях, завдяки цьому, перед тим як виконати остаточний вибір, необхідно подумати, в яких умовах потрібно буде працювати.

Той одразу ж необхідно визначитися з висотою стріли, адже це одна з основних параметрів. Необхідно розуміти, що в техпаспорті вказується найбільше значення по висоті, завдяки цьому підбирати автомобільну вишку завжди необхідно з запасом. Також добре визначитися з вильотом стріли, який відображає її довжину в горизонтальному положенні.

Від типу виконуваної роботи залежить конструкція платформи і її підйомність вантажу. Слід відразу порахувати приблизну масу, яку доведеться піднімати, а ще к-ть людей на даному майданчику. Сьогоднішні автомобільні вишки мають прекрасну можливість управляти люлькою не тільки з кабіни, але і з самої колиски. Якщо ж робота буде вестися в важких умовах, наприклад, в зимовий період, то необхідно підібрати спеціальну техніку з захищеною платформою.

На закінчення необхідно задуматися про загальнодоступності робочого об'єкта в плані дороги - щоб автомобільна вишка змогла туди дістатися. Чим менше шасі автомобіля, тим гірше у нього з прохідністю. Сюди ж відноситься і підбір стріли: багатоцільовий колінчатою стрілі необхідно більше місця для розвороту. Телескопічна стріла хоча і більш зручна, але її конструкція сильно зменшує функціонал.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора