Чому такий важливий спеціальний одяг?

  • Переглядів: 324

Для того, щоб грамотним чином організувати робочу діяльність співробітника, підвищивши його рівень безпеки, ефективності на робочому місці, необхідно використовувати спеціалізовані пристрої, ретельно дотримуватися вимоги безпеки під час процесу. Однак, також важливим є використання спеціального одягу. Це продукція, яка є незамінним компонентом для представників багатьох організацій - шляховиків, харчових співробітників, «газовиків», електриків та інших.

Що являє собою сучасний спеціальний одяг і які функції він виконує?

Спецодяг є непростий трикотажний виріб, а засіб індивідуального захисту, яке найнадійнішим чином захищає співробітника від шкідливих і небезпечних факторів робочого середовища, опадів та інших негативних явищ атмосферного характеру. На сайті https://svan.com.ua/rabochie-kostyumy/ ви можете придбати якісні робочі костюми вже зараз.

Іншою важливою функцією є створення єдиного корпоративного стилю на підприємстві. Це дозволяє реалізувати рекламно-маркетингову функцію, так як на багатьох видах спеціального одягу нанесений логотип, який визначає причетність співробітника до діяльності певної організації.

Варто відзначити, що саме в технічному регламенті митного союзу самим деталізованим чином прописані вимоги до спеціального одягу. Згідно з інформацією зазначеної в такій документації, будь-який спецодяг:

  • По-перше, повинен забезпечувати високий рівень захисту. Щоб така трикотажна продукція могла надійно захистити і зберегти життя людини під час роботи, де спостерігається дію шкідливих і небезпечних факторів.
  • По-друге, повинен бути максимально гігієнічним. Це означає, що вона повинна створюватися на основі високоякісних матеріалів, які не викликають роздратування, тобто, одяг повинна бути гіпоалергенної.
  • По-третє, повинен бути максимально зручним, комфортним. Під час організації виробничої або робочої діяльності трикотажна продукція не повинна утрудняти рухів, перешкоджати повноцінній роботі.

Ще одним важливим фактором є наявність сертифікації в законодавчій базі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора