Apple підвищив Джоні Айва до «універсального дизайнера»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1373

Компанія Apple змінила назву посади одного зі своїх співробітників, Джонатана Айва, розповідає блог 9to5Mac. Ці зміни описані на сторінці з біографією Айва сайту Apple. Якщо раніше він обіймав посаду старшого віце-президента з промислового дизайну, то тепер його призначили старшим віце-президентом по дизайну. Перейменування посади говорить про нові обов'язки Айва в компанії.

Якщо до цього він відповідав за зовнішній вигляд пристроїв Apple, то тепер він відповідальний і за інтерфейс «операційки» iOS. Передбачається, що саме з особою Айва пов'язані зміни, які внесені Apple в її нову ОС - iOS 7. Компанія додала в неї напівпрозорі меню, поміняла шрифт і іконки додатків, а також відмовилася від текстур «під дерево» і «під папір», присутніх в більш ранніх версіях iOS. Нововведення в iOS 7 отримали різні і навіть суперечливі відгуки. Деякі з користувачів звинуватили Apple в «копіюванні» прийомів дизайнерів з інших організацій.

Складно сказати чи справді дизайнерські елементи були запозичені в інших операційних систем, проте критиків нової операційки від Apple знайшлося чимало. При цьому багато з прихильників кажуть, що інтерфейс став виглядати оригінально та користуватись стало набагато зручніше.

Джонатан Айв працює на в Apple з 1992 року. Вважається, що саме він визначив вигляд основних продуктів компанії: смартфона iPhone, плеєра iPod, планшета iPad і моноблока iMac. Розробляти iOS дизайнер став восени минулого року, коли з Apple пішов Скотт Форстолл.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора