Ціни на Google Maps API знижені в 8 разів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1838

Як повідомляють представники компанії Google в корпоративному блозі Google Geo Developers, відтепер ціни і ліміти на Google Maps API істотно знижені. Тепер доступ до Maps API коштуватиме 50 центів за 1000 завантажень, тоді як раніше за таку ж кількість завантажень потрібно було заплатити 4 долари.

Цікаво, що стилізовані і стандартні карти будуть тарифікуватися однаково, хоча раніше ліміт для стилізованих карт складав всього 2500 звернень на добу, причому за перевищення ліміту платити доводилося більше, ніж у випадку зі стандартними картами Google. Втім, для більшості сайтів доступ залишиться безкоштовним - це стосується ресурсів, які не перевищать встановлений ліміт (25 тис. завантажень щодоби протягом 90 днів). З використовуючих Google Maps API проектів, на безкоштовній основі сервіс використовують переважна кількість ресурсів - 99.65%.

Варто зазначити, що некомерційні організації можуть використовувати Google Maps абсолютно безкоштовно, причому неважливо, скільки зафіксовано звернень до API. Цікаво, що з недавніх пір компанія надає можливість заробити на Google Maps за допомогою спеціальної програми AdSense for Maps. Власники сайтів можуть отримувати дохід від кліків по контекстній рекламі, розміщеної на картах.

Друзі сайту: блендер купить


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора